2023.03.31. 05:14
Brutális támadás: egy szál cigaretta miatt kellett meghalnia egy férfinak Kecskeméten
Fegyházbüntetés várhat a bűnösre.
Fotó: Magyarország Ügyészsége
Halálos tragédiába torkollott egy családi ünnepség Kecskeméten tavaly ősszel, amikor egy férfi úgy megütött egy másikat, hogy az belehalt sérüléseibe.
A gyilkos férfi ittas állapotban aludt az asztalon, amikor megérkezett áldozata és cigarettát kért tőle. A férfi visszautasította a kérést, erre a másik megdobta egy pohárral.
Az ittas férfi, aki ellen az ügyészség most vádat emelt, arcon ütötte, majd egy székkel úgy fejbe verte áldozatát, hogy az elesett és beverte a fejét.
Két hónapig kórházban volt életveszélyes sérülésekkel, majd meghalt, egyértelműen a támadás miatt veszítette életét.
Az ügyészség fegyházbüntetést indítványozott a gyilkos ellen, a Kecskeméti Törvényszék fog dönteni az ügyben – írta az ügyészség alapján a Tények.
Borítókép: Ezzel a székkel verte meg áldozatát a férfi
Krimi
- Kigyulladt egy szociális otthon Nyíregyházán, többen sokkot kaptak
- Sokkoló felvétel: busz alá csúszott egy rolleres Budapesten
- Nyakon szúrtak egy férfit Tatabányán
- Döbbenetes képsorok: autómentő rámpájáról repült a magasba egy figyelmetlen autós
- Botrányos videó: egy üzlet előtt szexelt a fiatal pár