Győr és környéke

2014.09.27. 16:05

62 magyar érmet nyertünk Belgiumban - köztük hat megyei sportoló is dobogóra állhatott

A Speciális Nyári Európa Játékok versenyein sok magyar sikernek örülhettünk Antwerpenben, köztük megyei fiatalok remek teljesítményének is.

Úszásban Kitlinger Gábor 100 méter mellen aranyat nyert, míg 100 méter gyorson 5. helyen végzett.

Női focistáink az ukránokkal játszották a döntőt, a rendes játékidőben nem született gól, így jöhettek a büntetők, amelyekben 4-3-ra lányaink diadalmaskodtak.

A csapatban több győri labdarúgó játszott főszerepet: Stummer Barbara, Papp Barbara, Tóth Nikoletta, Lábas Anita, Bogdán Alexandra, míg a csapat egyik edzője a szintén győri Szünstein Mónika volt.

A 2015-ös Speciális Nyári Világjátékokra utazó magyar csapat költségeinek részbeni fedezésére jótékonysági koncertet rendeznek - bővebb információkat ide kattintva olvashatnak!