Életstílus
2015.07.08. 11:11
Minionok rohangáltak a brit pár esküvőjén
A friss házasok rajonganak az apró sárga rajzfilmfigurákért. Olyannyira, hogy saját esküvőjükön is Gru hű csatlósai rohangáltak.
Samantha Finan és Robert Thomas esküvőjén minden a Minionokról szólt. A pár Minionos tortát készíttetett, a díszletet is róluk mintázták, sőt, a koszorúslányok is sárga ruhába bújtak - írja a Mirror.
![]() |
A mennyegzőn egy hatalmas Minion is tiszteletét tette. Ez pedig még mindig nem minden, a pár a nagy nap alkalmából Minionos tetoválást is varratott magára.
"Először csak Minionos tortát akartunk. Végül lett Minionos mandzsettagomb, torta, meghívók, díszlet, egy hatalmas Minion, na meg a tetkó. Kicsit elkapott bennünket a hév" - vallotta be a vőlegény.
Ezek is érdekelhetik
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Feliratkozom a hírlevélre