Mosonmagyaróvár, 1000 néző. V.: Vad II I.

Antal – Puglits, Pint, Szabó G., Nagy T., Méry, Burkus, Schafranek (Varga I.), Szakáll (Németh B.), Papp, Godian (Sipos). Edző: Tiba Zoltán.
Tóth I. – Tőkés, Horváth Z., Mészáros A., Takács Z., Dobos A., Csobánki, Zana (Miro), Bojtor (Dancs), Venczel, Tangara (Genito). Edző: Aldo Dolcetti.
Gsz.: Papp, ill. Dobos, Tangara, Genito.
Kiállítva: Burkus (87. p.)
5. p: Burkus egy szöglet után kecsegtető helyzetben a kapu mellé lőtt.
51. p: Dobos egyedül vezette kapura a labdát és 20 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 0–1.
56. p: Miro ment el a bal oldalon, beadását Tangara öt méterről lőtte a hálóba. 0–2.
58. p: Kapu előtti kavarodás után Papp két méterről pöccintette a labdát a hálóba. 1–2.
63. p: A Honvéd-szurkolók között kitört a verekedés és tíz percig állt a játék, majd a bíró tovább folytatta a mérkőzést.
71. p: Szakáll jó labdával ugratta ki Pappot és a kifutó kapus mellett tíz méterről laposan lőtt a hálóba. 2–2.
92. p: Dobos ment el a bal oldalon, beadását Genito öt méterről fejelte a hálóba. 2–3.
Tapogatózó mezőnyjátékkal telt el az első félidő, a tartalékos Honvéd nem tudott különösebb veszélyt jelenteni az MTE kapujára, így szünetig maradt a döntetlen. Szünet után felpörögtek az események, a Honvéd kétgólos vezetést szerzett, amit a hazaiak jó játékkal kiegyenlítettek. A hosszabbításban a megfogyatkozó hazaiak erővel már nem bírták a Honvéd ellen és így vesztesen hagyták el a pályát.
Jók: Papp, Puglits, Godian, Szakáll, ill. Takács Z., Genito, Tóth I., Miro.
Tiba Zoltán: – Egyenlő ellenfelei voltunk az első osztályú csapatnak, a hosszabbításban emberhátrányban már nem sok esélyünk volt a továbbjutásra.
Aldo Dolcetti: – Kissé elbíztuk magunkat. Gratulálok a játékosaimnak, hogy a hosszabbításban kiharcolták a továbbjutást.