Jánossomorja, 150 néző. V.: Borbás.

Sipőcz – Papp, Rozsos, Plachy, Görgits, Koltai, Szalka (Németh B.), Horváth Z. (Zalka), Drobnitsch V., Buza (Hegedüs), Horváth J. Edző: ifj. Drobnitsch Tamás.
Halász – Nemes, Kütsön, Buzási, Kovács, Pothárn, Nyári (Horváth), Somogyi, Monok (Ács), Keveházi, Takács (Hérincs). Edző: Szabó Imre.
Gsz.: Papp, ill. Buzási.
A 73. percben a hazai csapat jogos 11-eshez jutott, a büntetőt Papp higgadtan értékesítette. 1–0. A 78. percben egy kapu előtti kavarodás után Buzási fejelte a hálóba a labdát a hazai védők asszisztálása mellett. 1–1.
Az eső és a szél irreálissá tette a játékot. A hazaiak büntetőből szereztek vezetést, amit a vendégek gyorsan kiegyenlítettek. A pontosztozkodás teljesen reálisnak mondható.
Jók: Zalka, Plachy, ill. Kütsön, Buzási.
Ifj. Drobnitsch Tamás: – Katasztrofálisan futballoztunk, így a realitás az, hogy az egy pontnak is örülnünk kellett.
Szabó Imre: – Küzdelmes mérkőzésen gyenge helyzetkihasználásunk miatt meg kellett elégedni az egy ponttal.