Városüzemeltetési és kivitelezési igazgató, Győr

Feltöltve:

2019.07.11.
col-wide

Foglalkozások:

Állami- és önkormányzati igazgatás: Vezetőtanácsos
Cégvezetés: Műszaki igazgató, Üzemeltetési menedzser

Állás leírása:

GYŐR-SZOL Zrt. pályázatot hirdet

VÁROSÜZEMELTETÉSI ÉS KIVITELEZÉSI IGAZGATÓ

munkakör betöltésére.

Feladatok:

A társaság teljes körű városüzemeltetési és építés kivitelezési, fenntartási feladatainak tervezése, előkészítése, felügyelete és a szakterület irányítása.

Pályázati feltételek:
- Főiskolai vagy egyetemi végzettség (építőmérnök, kertészmérnök, agrármérnök).
- Többéves vezetői tapasztalat.
- Önálló munkavégzés, terhelhetőség.
- Büntetlen előélet.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • A pályázat szerinti területen szerzett legalább 3 éves vezetői gyakorlat, szakmai tapasztalat.
  • A tevékenységhez kapcsolódó szakvizsgák.
  • Közbeszerzési területen szerzett tapasztalat.
  • Logisztikai folyamatok összehangolásában szerzett tapasztalat.
  • Építőipari területen, épületfenntartásban szerzett tapasztalat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél.
  • Szakterület rövid és középtávú elképzelésének bemutatása.
  • Végzettséget és/ vagy képzettséget igazoló okiratok másolata.
  • Munkába állás legkorábbi időpontja munkabérigény megjelölésével.
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány (utólag is benyújtható).
  • Nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul, illetve, hogy pályázati anyagát, személyes adatait a pályázatot kiíró, vagy annak megbízottja(i) a vonatkozó jogszabályok szerint megismerhetik.
  • Nyilatkozat arról, hogy nem áll fenn összeférhetetlenségi ok, illetve a pályázat elnyerése esetén azt a munkakör betöltéséig megszünteti.
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázat elnyerése esetén a vezetői megbízással járó vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettségének eleget tesz.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. július 31.

A pályázatokat „városüzemeltetési és kivitelezési igazgató” jelige feltűntetésével a GYŐR-SZOL Zrt. Vezérigazgatói titkárságára kérjük eljuttatni (9024 Győr, Orgona u. 10.).
A munkakör részletesebb megismerésével kapcsolatban igény esetén a konzultáció lehetőségét biztosítjuk.
(Munka-Bérügyi Osztály telefonszám: 96/511-420/149 m).

Cégadatok
Győr-Szol Zrt.
Orgona u. 10. Győr