Gyakorlat az Audi Hungaria projektjei világában - a ProjektOffice területen, Győr

Győr

Kategória:

Feltöltve:

2019-06-26 03:30:50
col-wide

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A ProjektOffice számos vállalati terület sokszínű projektjeinek támogatásával foglalkozik, a stratégiai célok elérése érdekében. Legyen szó járműgyári vagy motorprojektekről, pénzügyi vagy személyügyi projektekről. A területeken átívelő projektek világában rendkívül hamar lehet kapcsolatotokat kiépíteni és megismerni a vállalat egészét, ill. sokszínűségét.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Stratégiai és operatív feladatokba való bekapcsolódás a projektmenedzsment területén

Megismerni a projektmenedzsment metódusokat és ezeket a gyakorlatba átültetni

Projektasszisztensi feladatok ellátása, megbeszélések szervezése, ezek előkészítése és lebonyolítása, jegyzőkönyvek készítése

Aktív közreműködés az Audi Hungaria projektjeit tartalmazó projektportfólió folyamatos frissítésében

Egyéni feladatcsomagokon keresztül különböző projektekben a projektvezetők támogatása

Ön az ideális jelölt, ha

Főiskolai vagy egyetemi tanulmányokat folytat, és aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik

Legalább 4 szemesztert már lezárt a tanulmányaiban

Legalább heti 4 munkanapot vállalni tud

Legalább fél év szakmai gyakorlati időt el tud tölteni a területen

Magabiztosan kezeli az MS Office programokat

Legalább középfokon beszél németül

Rugalmasság, megbízhatóság, terhelhetőség, komplex gondolkodásmód jellemzi

Kiemelkedő a kommunikációs készsége

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Cégadatok
Audi Hungaria Zrt.
Audi Hungária út 1. Győr
Telefon: +36 96 66-8888

Kapcsolat

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 8938