Teamleader (Műszakvezető), Győr

Győr

Kategória:

Feltöltve:

2019.06.14.
col-wide

Foglalkozások:

Gyártás - Termelés: Művezető

Állás leírása:

Syncreon Hungary Logisztikai és Szállítási Kft., mely Európa egyik leggyorsabban növekvő, világviszonylatban több mint 100 telephellyel rendelkező vállalata, győri telephelyére felvételre keres

TEAMLEADERT
(MŰSZAKVEZETŐT)

Ami nálunk vár:
  • a felügyelete alá tartozó műszak szakmai és diszciplináris irányítása (30-40 fő),
  • munkavállalók tevékenységének koordinálása, irányítása, motiválása,
  • munkatársak oktatása, teljesítmény értékelése,
  • raktárvezetés támogatása, jelentések pontos, határidőre történő elkészítése,
  • raktár üzembiztos működésének biztosítása,
  • raktári rend és tisztaság fenntartása,
  • leltár előkészítésében való részvétel és a folyamat támogatása,
  • fejlesztési javaslatok megfogalmazása,
  • munkaidő-keret és termelési igényeknek megfelelő munkaidő-beosztás készítése, munkaidő-nyilvántartás felügyelete,
  • együttműködés a vállalat különböző részlegeivel,
  • minőségirányítási követelmények betartása, betartatása.

Amit ezért kínálunk:
  • versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások,
  • fiatalos, dinamikus munkakörnyezet,
  • változatos, szakmai fejlődési lehetőség,
  • rendezett, stabil munkáltatói háttér,
  • munkavállalói kedvezménycsomag,
  • munkába járás támogatása.

Amit ezért cserébe elvárunk:

  • középfokú végzettség,
  • minimum 1 év releváns tapasztalat logisztikai területen,
  • felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek.

 A szakmai önéletrajzokat a hr.gyor@syncreon.com e-mail címen várjuk.

Cégadatok
Syncreon Hungary Logisztikai és Szállítási Kft.
Kardán út 1. Győr