Gyakornok a pénzügy-számvitel területén, Győr

Győr

Kategória:

Feltöltve:

2019-05-21 03:30:25
col-wide

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Területünk foglalkozik a szállítói számlák ellenőrzésével és könyvelésével. Feladatunk, hogy a beérkező számlák a fizetési feltételeknek megfelelően időben könyvelésre kerüljenek, valamint a szállítói számlák egyeteztése, a fizetési felszólítások ellenőrzése és nyitott tételek egyeztetése.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Könyvelők támogatása a napi feladatokban

Számlák előkontírozása

Számlavisszaküldések előkészítése az SAP rendszerben

Szállítói számla egyeztetés

Fizetési felszólítások ellenőrzése

Excel ,Word táblázatok készítése

Körlevelek készítése, küldése

Archiválási feladatok

Ön az ideális jelölt, ha

BSc vagy MSc tanulmányokat folytat gazdálkodás és menedzsment vagy kereskedelem és marketing vagy közgazdász vagy műszaki menedzser, vagy egyéb gazdasági

Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van

Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt vállalni tud heti 3 napban

Németnyelv-tudása legalább alapfokú

MS Office programokat felhasználói szinten ismeri

Preciz és strukturált munkavégzés jellemzi

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pályázat mellékleteként!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Cégadatok
Audi Hungaria Zrt.
Audi Hungária út 1. Győr
Telefon: +36 96 66-8888

Kapcsolat

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 9270