Villamosmérnök, Veszkény

Település:

Veszkény

Feltöltve:

2019.06.06.
col-wide

Foglalkozások:

Elektrotechnika és energetika: Villamosmérnök

Állás leírása:

A NOVOMATIC Hungária Kft. termékportfólió bővítése miatt

VILLAMOSMÉRNÖK

munkatársat keres, termelési csapatának erősítésére.

Feladatai:
  • új projektek folyamatainak tervezése, bevezetése, műszaki dokumentációk elkészítése, kezelése,
  • termékfejlesztések koordinálása,
  • árajánlatok készítése,
  • rajzok készítése, anyagszükséglet meghatározása,
  •  NYÁK panelek tervezése vevői specifikációk alapján,
  • gyártásfejlesztés, gyártási folyamatok kidolgozása, optimalizálása és ellenőrzése,
  • gyártáshoz szükséges berendezések, gépek specifikációjának összeállítása.

Elvárásaink:
  • villamosmérnök végzettség,
  • német nyelvtudás,
  • kiváló helyzetértékelés, problémamegoldó képesség, agilitás,
  • magabiztos fellépés.

Ajánlatunk:
  • biztos nemzetközi háttér,
  • versenyképes jövedelem, széles körű cafeteria juttatások.

Jelentkezni az alábbi karrierlinken lehet:

Karrierlink: https://recruiting.novomatic.com/Vacancies/2111/Application/CheckLogin/28?lang=hun

Cégadatok
Novomatic Hungária Kft.
Fő utca 186. Veszkény