Biológus - Embriológus, Győr

Feltöltve:

2019.05.16.
col-wide

Foglalkozások:

Egészségügy, gyógyszerészet, szociális szféra: Klinikai kutatási munkatárs (CRA)

Állás leírása:

A győri Kaáli Intézet felvételt hirdet

BIOLÓGUS-EMBRIOLÓGUS

állás betöltésére.

A munkakörrel járó feladatok:

- a meddőség kivizsgálásához és kezeléséhez kapcsolódó laboratóriumi, illetve biológusi munka, valamint a laboratóriumi dokumentáció vezetése.

Elvárások:
- főiskolai vagy egyetemi biológus végzettség,
- angol nyelv középfokú ismerete,
- MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent:
- sejt­ vagy szövettenyésztési, mikrobiológiai, biotechnológiai
laboratóriumi gyakorlat,
- hasonló területen szerzett tapasztalat.

Elvárt kompetenciák:
- képesség a megbízható, pontos munkavégzésre,
- csapatmunkában való részvétel.

Jelentkezését várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajz megküldésével a bartacsabee@gmail.com címre.
Cégadatok
Kaáli Intézet
Istenhegyi út 54/a. Budapest