Gyakornok a Gyártervezés - Digitális tervezés területén, Győr

Győr

Kategória:

Feltöltve:

2019-05-16 03:30:23
col-wide

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A Gyártervezésen belül működő Digitális tervezés területe valóságfelmérési, digitalizációs és térinformatikai feladatokat lát el szorosan együttműködve a többi tervező területtel az Audi Hungaria -n belül és a Volkswagen Konszern területeivel egyaránt.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Olyan gyakornok Kollégát keresünk az Ön személyében, aki aktívan támogatja projektek felmérési és modellezési szakaszait

Főbb tevékenységek:

Számítógépes, 3D-s épületgépészeti és építészeti modellezés, rajzok készítése, aktualizálása

Helyszíni felmérések, projektelőkészítés

3D-s vizualizálás

3D-ben történő lézerszkennelés, valóságfelmérés

3D-s térinformatikai megoldások fejlesztése

Felmérési projektek támogatása az Audi Hungaria területén

Virtuális valóság és drónozás támogatása

Ön az ideális jelölt, ha

BSc vagy MSc tanulmányokat folytat az alábbi szakok valamelyikén: gépészmérnök, közlekedésmérnök, villamosmérnök, műszaki menedzser, informatika, épületmérnök vagy építészmérnök szakon

Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van

Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt vállalni tud heti 3 napban

Német vagy angol nyelvtudás előny

CAD programok használatában jártas

Képes csapatban dolgozni

Precíz, strukturált és kreatív munkavégzés jellemzi

Magyar nyelvű fényképes önéletrajz csatolását kérjük a pályázói fiók mellékleteként!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Cégadatok
Audi Hungaria Zrt.
Audi Hungária út 1. Győr
Telefon: +36 96 66-8888

Kapcsolat

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 9270