Gyakornok - Általános Beszerzés, Győr

Győr

Kategória:

Feltöltve:

2019-04-18 03:30:30
col-wide

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Általános Beszerzés a nem széria termékek, szolgáltatások – melyek közvetlenül nem épülnek be a vállaltunk által gyártott termékekbe (motorok, járművek) - beszerzésével foglalkozik.

Az Általános Beszerzés fő feladata:

A megfelelő minőségű áruk, anyagok és szolgáltatások megfelelő áron és megfelelő időre történő beszerzése az Audi Hungaria számára.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Kapcsolattartás az Audi Hungaria Zrt igénylőivel és vevőivel

Megrendelések visszaigazolásainak rögzítése

Megrendelések határidejeinek követése

Beszerzési riportok készítése

Beszerzők munkájának támogatása

Ön az ideális jelölt, ha

BSc vagy MSc tanulmányokat folytat gazdálkodás és menedzsment vagy kereskedelem és marketing vagy közgazdász vagy műszaki menedzser, vagy egyéb gazdasági vagy műszaki szakon

Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van

Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt vállalni tud heti 3 napban

Németnyelv-tudása legalább középfokú

MS Office programokat felhasználói szinten ismeri

SAP-tapasztalat előnyt jelent

Nyitott, kommunikatív beállítottságú

Folyamatorientáltság, sikerorientáltság és felelősségtudat jellemzi

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pályázat mellékleteként!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár az egész karrieredet megalapozhatja. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak Rád, ha az Audi Hungaria gyakornoki programját választod! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy tanulmányaid alatt valódi szakmai tapasztalatra tehess szert, és felkészült munkavállalóként léphess ki majd a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Cégadatok
Audi Hungaria Zrt.
Audi Hungária út 1. Győr
Telefon: +36 96 66-8888

Kapcsolat

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 9270