Gyakornok - Fejlesztési folyamatok a motorgyári karbantartásban, Győr

Győr

Kategória:

Feltöltve:

2019-04-18 03:30:27
col-wide

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A gyakorlata alatt lehetősége nyílik a 4 hengeres benzinmotorok gyártásában dolgozni, ahol egy új, innovatív karbantartási projekt csapatában vehet részt. A projekt célja, a gyártósor kapacitásának növelése, párhuzamosan új típus bevezetése.

A munkája közben támogatja a projektvezetést a legkülönbözőbb feladatokban. Az

itt végzett munkája során értékes tapasztalatokat szerezhet és személyes

kapcsolatokat építhet ki.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

A karbantartás struktúrájának megismerése

Jelenállapot felvétel és analízis

Koncepcionális döntések támogatása

Projektek vezetésének támogatása

Próbakísérletek előkészítése

Projektmegbeszéléseken és tervező Workshopokon való részvétel

Ön az ideális jelölt, ha

BSc vagy MSc tanulmányokat folytat gépészmérnök, járműmérnök vagy mechatronikai mérnök szakon

Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van

Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt vállalni tud heti 3 napban

Német nyelvtudása legalább középfokú

MS Office programokat felhasználói szinten ismeri

Bátran kommunikál

Nyitott más kultúrák felé

Képes munkáját önállóan végezni

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pályázat mellékleteként!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Cégadatok
Audi Hungaria Zrt.
Audi Hungária út 1. Győr
Telefon: +36 96 66-8888

Kapcsolat

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 9270