Rendszergazda, Győr

Feltöltve:

2019.01.07.
col-wide

Foglalkozások:

Informatika - rendszermenedzselés: IT rendszergazda

Állás leírása:

A LAPCOM Zrt. Magyarország folyamatosan fejlődő, meghatározó médiavállalata, országos lapok és megyei napilapok, valamint online termékek kiadója.

Társaságunk győri központjába

RENDSZERGAZDA

munkatársat keresünk.

Feladatok:
  • Windows és Linux alapú irodai szerverek üzemeltetése
  • Notebook, desktop gépek telepítése, software és hardware szintű karbantartása
  • Hálózati biztonság, vírusvédelem, adatmentés
  • Helyi hálózat üzemeltetése, karbantartása
  • Felhasználók támogatása
Elvárások:
  • Microsoft Office 365, Windows 7, Windows 8, Windows 10 magas szintű ismerete
  • Virtualizációs technológiák ismerete (VMWare)
  • Tapasztalat hardware és software szintű hibaelhárításban
  • Hasonló munkakörben eltöltött minimum 2 éves gyakorlat
Előny:
  • Microsoft Active Directory üzemeltetési tapasztalatok
  • OTRS Business Solution™ szolgáltatásmenedzsment tapasztalat
  • Linux (Debian) ismerete
  • Hálózati ismeretek (routing, firewalling, VPN, DHCP, VLAN, 802.1x)
Amit kínálunk:
  • Fiatalos, multinacionális csapat
  • Kellemes, jól megközelíthető iroda
Jelentkezését, önéletrajzát az it.allas.gyor@lapcom.hu e-mail-címre várjuk 2019. január 31-ig.
Cégadatok
Lapcom Zrt.
Újlak u. 4/A Győr
Telefon: 96/504-444