Foci NB III - Újabb győri kék-sárga siker gólerős játékkal

Gyirmót: 149 néző.

Játékvezető: Dr. Dédesi Mátyás Benedek (Domján Dávid, Kovács Levente Richárd)

Gyirmót II: Papp Zs. – Somogyi, Major M., Tóth D. (Horváth M. 29, Reizer B. 84)), Peisser (Kiss B. 73) – Szabó K., Lázár P. – Ominger B., Bagó, Szűcs P. – Halácsi (Barta 73)

Vezetőedző: Ördög József

ZTE II: Sinkó – Király M., Kozári, Dóczi, (Molnár K. sz), Bodrogi, Lengyel – Balabás, Kámi (Dobos B. 83), Zsiga (Varga L. 70) – Kapus (Wolf 70), Balotelli (Mulasics 70)

Vezetőedző: Koller Zoltán

Gólszerző: Szabó K. (1-0) a 4., Halácsi (2-0) a 23., Halácsi (3-0) a 41., Balotelli (3-1) az 57., Bagó B. (4-1) a 63., Szűcs P. 5-1) a 87., Varga L. (5-2) a 92. percben

4. perc: Hálácsi adott remek labdát a baloldalon felfutó Szabó K. elé, aki 10 méterről ballal a kapu bal alsó sarkába lőtt (1-0).

23. perc: Szűcs P. kitűnően tálalt Halácsi elé, aki 4 méterről a bal felső sarokba, a léc alá lőtt (2-0).

41. perc: Bagó B. tört kapura a jobb összekötő helyénél, lövése után Sinkó védett, a kipattanó labdát azonban Halácsi 6 méterről a kapu közepébe helyezte (3-0).

57. perc: Balotelli lépett ki a védők vonalából, majd kapura tört és a kimozduló Papp Zs. mellett jobbal 16 méterről a kapu bal oldalába helyezett (3-1).

63. perc: A jobb oldalról érkező Bagó B. 6 méterről a kapu közepébe lőtt (4-1).

87. perc: A jobb összekötő helyén felzárkózó Szűcs Partik elé került a labda, aki jobbal 15 méterről a kaou jobb oldalába lőtt (5-1).

92. perc: Reizer B. hibáját kihasználva a jobb oldalon felfutó Varga L. helyezett a kapu bal oldalába (5-2).

A pünkösdi hétvége vasárnapja igazi sportnappá alakult gyirmóti szempontból, hiszen fiataljaink délelőtt a kieső helyen álló ZTE II együttesét látták vendégül, míg első csapatunk délután a fővárosi Budapest Honvéd gárdájához utazik.

Soha rosszabb kezdést, mondhatták a hazai szimpatizánsok, ugyanis már a negyedik percben előnybe került sárga-kék együttesünk, amikor Szabó Krisztián remekül használta ki lehetőségét, majd a játékrész derekán Halácsi Mirkó növelte közelről az előnyt.

A félidő nagy részében mind játékban, mind helyzetkihasználásban a hazaiak akarata érvényesült, ami eredményességben is visszatükröződött, ugyanis míg az adódó kontrákból kialakult vendéghelyzeteknél Papp Zsombor remek hárításokkal őrizte kapuját, a másik kapunál azonban Halácsi önmaga második, csapata harmadik találatát szerezve tovább növelte az előnyt.