Kisalföld logö

2017. 11. 21. kedd - Olivér 3°C | 9°C Még több cikk.

Az Országgyűlés összetétele

Az országgyűlési választások második fordulója után a Fidesz-KDNP 262, a Magyar Szocialista Párt 59, a Jobbik 47, a Lehet Más a Politika 16, valamint egy független jelölt és a Fidesz-KDNP-Magyar Vállalkozók és Munkaadók Pártja közös jelöltje 1-1 mandátumot szerzett az új parlamentben.


A mandátumot szerzett képviselők betűrendben:

Ágh Péter (Fidesz-KDNP) területi lista, Vas
Dr. Ángyán József (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
Dr. Apáti István (Jobbik) országos lista
Dr. Aradszki András (Fidesz-KDNP) Pest megye 8.vk.
Arnóth Sándor (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 6.vk.
B. Nagy László (Fidesz-KDNP) területi lista, Csongrád
Babák Mihály (Fidesz-KDNP) területi lista, Békés
Bábiné Szottfried Gabriella (Fidesz-KDNP) Pest megye 2.vk.
Dr. Bácskai János (Fidesz-KDNP) Budapest 12.vk.
Dr. Bagdy Gábor (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Dr. Baja Ferenc (MSZP) országos lista
Balázs József (Fidesz-KDNP) Heves megye 3.vk.
Balczó Zoltán (Jobbik) területi lista, Budapest
Balla Gergő (Jobbik) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Balla György (Fidesz-KDNP) területi lista, Jász-Nagykun-Szolnok
Balla Mihály (Fidesz-KDNP) Nógrád megye 4.vk.
Balog Zoltán (Fidesz-KDNP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Balogh József (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 4.vk.
Dr. Balsai István (Fidesz-KDNP) Budapest 2.vk.
Bana Tibor (Jobbik) országos lista
Bánki Erik (Fidesz-KDNP) területi lista, Baranya
Bányai Gábor (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 10.vk.
Baracskai József (MSZP) területi lista, Zala
Dr. Bárándy Gergely (MSZP) országos lista
Baráth Zsolt (Jobbik) területi lista, Jász-Nagykun-Szolnok
Bartos Mónika (Fidesz-KDNP) területi lista, Hajdú-Bihar
Básthy Tamás (Fidesz-KDNP) Vas megye 3.vk.
Bebes István (Fidesz-KDNP) területi lista, Vas
Becsó Zsolt (Fidesz-KDNP) Nógrád megye 2.vk.
Bencsik János (Fidesz-KDNP) Komárom-Esztergom megye 1.vk.
Berényi László (Fidesz-KDNP) területi lista, Somogy
Bertha Szilvia (Jobbik) országos lista
Bíró Márk (Fidesz-KDNP) területi lista, Nógrád
Bodó Imre (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 1.vk.
Dr. Bohács Zsolt (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 3.vk.
Dr. Bóka István (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 2.vk.
Boldog István (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 6.vk.
Boldvai László (MSZP) területi lista, Nógrád
Borbély Lénárd (Fidesz-KDNP) Budapest 30.vk.
Borkai Zsolt (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 3.vk.
Dr. Botka László (MSZP) területi lista, Csongrád
Bödecs Barnabás (Jobbik) országos lista
Brájer Éva (Fidesz-KDNP) területi lista, Fejér
Dr. Braun Márton (Fidesz-KDNP) területi lista, Tolna
Dr. Budai Gyula (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 4.vk.
Burány Sándor (MSZP) területi lista, Budapest
Bús Balázs (Fidesz-KDNP) Budapest 4.vk.
Czerván György (Fidesz-KDNP) Pest megye 6.vk.
Dr. Czira Szabolcs (Fidesz-KDNP) Pest megye 16.vk.
Dr. Czomba Sándor (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 8.vk.
Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz-KDNP) Komárom-Esztergom megye 3.vk.
Csampa Zsolt (Fidesz-KDNP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz-KDNP) Pest megye 9.vk.
Cseresnyés Péter (Fidesz-KDNP) Zala megye 2.vk.
Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz-KDNP) Fejér megye 1.vk.
Csizi Péter (Fidesz-KDNP) területi lista, Baranya
Csöbör Katalin (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 1.vk.
Dr. Dancsó József (Fidesz-KDNP) Békés megye 6.vk.
Demeter Ervin (Fidesz-KDNP) területi lista, Heves
Demeter Zoltán (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 6.vk.
Dióssi Csaba (Fidesz-KDNP) Pest megye 3.vk.
Domokos László (Fidesz-KDNP) Békés megye 5.vk.
Dr. Dorkota Lajos (Fidesz-KDNP) Fejér megye 3.vk.
Dorosz Dávid (LMP) területi lista, Budapest
Dúró Dóra (Jobbik) országos lista
Egyed Zsolt (Jobbik) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Ékes Ilona (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Ékes József László (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 1.vk.
Endrésik Zsolt (Jobbik) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Erdős Norbert (Fidesz-KDNP) Békés megye 3.vk.
Ertsey Katalin (LMP) országos lista
Farkas Flórián (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Farkas Gergely (Jobbik) országos lista
Farkas Sándor (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 5.vk.
Farkas Zoltán (Fidesz-KDNP) Békés megye 4.vk.
Dr. Fazekas Sándor (Fidesz-KDNP) területi lista, Jász-Nagykun-Szolnok
Fejér Andor (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 7.vk.
Ferenczi Gábor (Jobbik) területi lista, Veszprém
Ficsor Ádám (MSZP) országos lista
Firtl Mátyás Sándor (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 7.vk.
Dr. Fónagy János (Fidesz-KDNP) Budapest 10.vk.
Font Sándor (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 6.vk.
Földesi Gyula (Fidesz-KDNP) Budapest 29.vk.
Földi László (Fidesz-KDNP) Pest megye 15.vk.
Fülöp István (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 9.vk
Gajda Róbert (Fidesz-KDNP) területi lista, Békés
Dr. Garai István (MSZP) területi lista, Bács-Kiskun
Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik) területi lista, Budapest
Gelencsér Attila (Fidesz-KDNP) Somogy megye 2.vk.
Gőgös Zoltán (MSZP) országos lista
Göndör István (MSZP) országos lista
Dr. Gruber Attila László (Fidesz-KDNP) Somogy megye 3.vk.
Gulyás Dénes (Fidesz-KDNP) Pest megye 10.vk.
Dr. Gulyás Gergely (Fidesz-KDNP) területi lista, Vas
Gúr Nándor (MSZP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Dr. Gyenes Géza (Jobbik) országos lista
Dr. Gyimesi Endre (Fidesz-KDNP) Zala megye 1.vk.

Gyopáros Alpár (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 5.vk.
Gyöngyösi Márton (Jobbik) területi lista Bács-Kiskun
Győrffy Balázs (Fidesz-KDNP) területi lista, Veszprém
Dr. György István (Fidesz-KDNP) Budapest 14.vk.
Gyurcsány Ferenc (MSZP) országos lista
Gyutai Csaba (Fidesz-KDNP) területi lista, Zala
Dr. Gyüre Csaba (Jobbik) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Habis László (Fidesz-KDNP) Heves megye 1.vk.
Hadházy Sándor (Fidesz-KDNP) Pest megye 11.vk.
Halász János (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 2.vk.
Hanó Miklós (Fidesz-KDNP) területi lista, Békés
Harangozó Gábor (MSZP) országos lista
Dr. Harangozó Tamás (MSZP) területi lista, Tolna
Dr. Hargitai János (Fidesz-KDNP) Baranya megye 5.vk.
Harrach Péter (Fidesz-KDNP) Pest megye 1.vk.
Hegedűs Lórántné (Jobbik) országos lista
Hegedűs Tamás (Jobbik) országos lista
Dr. Heintz Tamás (Fidesz-KDNP) Somogy megye 1.vk.
Dr. Hende Csaba (Fidesz-KDNP) Vas megye 2.vk.
Herman István (Fidesz-KDNP) Heves megye 6.vk.
Dr. Hiller István (MSZP) országos lista
Hirt Ferenc (Fidesz-KDNP) Tolna megye 5.vk.
Hoffman Pál (Fidesz-KDNP) Pest megye 12.vk.
Dr. Hoffmann Rózsa (Fidesz-KDNP) területi lista, Győr-Moson-Sopron
Dr. Hollósi Antal Gábor (Fidesz-KDNP) Budapest 5.vk.
Dr. Hoppál Péter (Fidesz-KDNP) Baranya megye 1.vk.
Horváth András (MSZP) területi lista, Fejér
Horváth Csaba (MSZP) területi lista, Budapest
Horváth István (Fidesz-KDNP) Tolna megye 1.vk.
Dr. Horváth János (Fidesz-KDNP) területi lista, Fejér
Horváth László (Fidesz-KDNP) Heves megye 2.vk.
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 2.vk.
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 6.vk.
Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 10.vk.
Dr. Illés Zoltán (Fidesz-KDNP) Budapest 8.vk.
Dr. Ipkovich György (MSZP) területi lista
Vas Ivády Gábor (LMP) országos lista
Dr. Iván László (Fidesz-KDNP) területi lista
Borsod-Abaúj-Zemplén Iváncsik Imre (MSZP) országos lista
Ivanics Ferenc (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 6.vk.
Jakab István (Fidesz-KDNP) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Jánosiné Dr. Bene Ildikó (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 4.vk.
Jávor Benedek (LMP) területi lista, Budapest
Dr. Józsa István (MSZP) területi lista, Budapest
Juhász Ferenc (MSZP) országos lista
Káli Sándor (MSZP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Kalmár Ferenc (Fidesz-KDNP) területi lista, Csongrád
Kapus Krisztián (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 5.vk.
Kara Ákos (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 1.vk.
Karácsony Gergely (LMP) területi lista, Budapest
Dr. Karakó László (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 3.vk.
Karvalics Ottó János (Fidesz-KDNP) Somogy megye 6.vk.
Kaufer Virág (LMP) országos lista
Kepli Lajos (Jobbik) országos lista
Dr. Kerényi János (Fidesz-KDNP) területi lista, Bács-Kiskun
Kiss Attila (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 9.vk.
Kiss Péter (MSZP) országos lista
Kiss Sándor (Jobbik) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Dr. Kocsis Máté (Fidesz-KDNP) Budapest 11.vk.
Dr. Kolber István (MSZP) területi lista, Somogy
Koncz Ferenc (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 11.vk.
Dr. Kontrát Károly (Fidesz-KDNP) területi lista, Veszprém
Kontur Pál (Fidesz-KDNP) területi lista, Komárom-Esztergom
Korondi Miklós (Jobbik) területi lista, Pest
Kósa Lajos (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 3.vk.
Koszorus László (Fidesz-KDNP) területi lista, Baranya
Kovács Ernő (Fidesz-KDNP) területi lista, Bács-Kiskun
Kovács Ferenc (Fidesz-KDNP) Vas megye 4.vk.
Dr. Kovács Ferenc (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 1.vk.
Dr. Kovács József (Fidesz-KDNP) Békés megye 2.vk.
Kovács László (MSZP) országos lista
Kovács Péter (Fidesz-KDNP) Budapest 24.vk.
Kovács Tibor (MSZP) országos lista
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 3.vk.
Kozma Péter (Fidesz-KDNP) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kőszegi Zoltán (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
Kővári János (Fidesz-KDNP) Baranya megye 3.vk.
Dr. Kövér László (Fidesz-KDNP) területi lista, Zala
Kubatov Gábor (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest Kucsák László (Fidesz-KDNP) Budapest 26.vk.
Kukorelly Endre (LMP) területi lista, Zala
Kulcsár Gergely (Jobbik) területi lista, Hajdú-Bihar
Kulcsár József Ferenc (Fidesz-KDNP) Budapest 22.vk.
Dr. Kupcsok Lajos (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
Dr. Kupper András (Fidesz-KDNP) Budapest 17.vk.

Németh Zsolt (Fidesz-KDNP) Vas megye 5.vk.
Dr. Vadai Ágnes (MSZP) országos lista
Vágó Gábor (LMP) országos lista
Vágó Sebestyén (Jobbik) területi lista, Komárom-Esztergom
Vantara Gyula (Fidesz-KDNP) Békés megye 1.vk.
Varga Gábor (Fidesz-KDNP) Fejér megye 6.vk.
Varga Géza (Jobbik) országos lista
Dr. Varga István (Fidesz-KDNP) területi lista, Jász-Nagykun-Szolnok
Varga József (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Varga László (Fidesz-KDNP) területi lista, Bács-Kiskun
Dr. Varga László (MSZP) országos lista
Varga Mihály (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 8.vk.
Dr. Varga Zoltán (MSZP) területi lista, Békés
Vargha Tamás (Fidesz-KDNP) Fejér megye 2.vk.
Varju László (MSZP) területi lista, Pest
Dr. Vas Imre (Fidesz-KDNP) Budapest 13.vk.
Vécsey László (Fidesz-KDNP) Pest megye 4.vk.
Dr. Vejkey Imre (Fidesz-KDNP) területi lista, Tolna
Dr. Veres János (MSZP) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vigh László (Fidesz-KDNP) Zala megye 5.vk.
Vincze László Mihály (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 4.vk.
Dr. Vinnai Győző (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 2.vk.
Dr. Vitányi István (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 5.vk.
Dr. Vitányi Iván (MSZP) országos lista
Volner János (Jobbik) területi lista, Pest
Vona Gábor (Jobbik) területi lista, Heves
Dr. Völner Pál (Fidesz-KDNP) Komárom-Esztergom megye 4.vk.
Wintermantel Zsolt (Fidesz-KDNP) Budapest 6.vk.
Wittner Mária (Fidesz-KDNP) országos lista
Zagyva György (Jobbik) területi lista, Csongrád
Zakó László (Jobbik) területi lista, Zala
Dr. Zombor Gábor (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 1.vk.
Dr. Zsiga Marcell (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 2.vk.
Zsiga-Kárpát Dániel (Jobbik) országos lista
Zsigó Róbert (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 9.vk.

 

 


hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

98,75% - Molnár Oszkár, aki vidéken legyőzte a Fideszt?

Edelény - Molnár Oszkár edelényi polgármester, független jelöltként, jobbikos hátszéllel, legyőzte… Tovább olvasom