Anita a nyáron diplomázott, és a latin táncok szerelmese - videó

A 21 éves győri Váczi Anita a latin táncok szerelmese, a mozgás számára elengedhetetlen életforma. Már több szépségversenyen ért el szép sikereket. Fotók!

"Idén júliusban szereztem diplomát a győri Széchenyi Egyetem jogi karán. A legelső szépségversenyemre anyukám biztatására jelentkeztem. Nagyon szeretem az ehhez hasonló megmérettetéseket.

Videó: Cseh Róbert. Helyszín: Rába Quelle Fürdő

Sosem veszem véresen komolyan a versenyeket. Számomra ez kikapcsolódás és szórakozás. A vetélytársaimra sem tekintek soha riválisként, barátnőként izgulunk együtt. Úgy fogom fel az egészet, mint egy jó bulit" - kezdte a fekete hajú szépség.

"Ennek ellenére mindig nagyon izgulok a rendezvényeken. Valamilyen szinten ezt is élvezem, adrenalinnal tölt fel" - tette hozzá Anita.

Váczi Anita. Fotók: Cseh Róbert. Helyszín: Rába Quelle Fürdő.

A fekete hajú szépség nem először mutatta meg bájait a közönség előtt. 2008-ban a Strand Szépe díjat nyerte el Balatonalmádiban, továbbá tavaly, a Rádió 1 Szépe versenyen első helyezettként állhatott a képzeletbeli dobogóra.

"Szabadidőmet többnyire tanulással és a barátommal töltöm. Nagyon szeretem a Balatont. A mozgás elengedhetetlen számomra, ezért sokat futok, kerékpározok" - mondta búcsúzóul Anita.

A tizennégy döntős lány bemutatkozása

A Nyugatmagyar - Szépek szépe 2010 mind a 14 döntős résztvevőjét sok fotóval, videóval mutatjuk be az elkövetkező két hétben. Naponta egy-egy lányt ismerhetnek meg Olvasóink.

Támogatók

Dávid Stúdió Diamant Hotel OTP Travel
Héderváry Castle in Hungary X-Shape Szépségstúdió

Dia a modellkedés mellett a konyhában is feltalálja magát - videó

Szépek szépe versenyünk egyik döntőse, a gyarmati Kozma Diána először vesz részt hasonló versengésben. Több sportot űz hobbiként, sőt, még a konyhában is megállja helyét. Fotók! Tovább olvasom