2017. 10. 22. vasárnap - Előd 9°C | 14°C Még több cikk.

Talmácsi vezetett is, végül negyedik lett Japánban

Motorsport - A negyedik helyen végzett Talmácsi Gábor a 250-esek között a gyorsaságimotoros-világbajnokság Japán Nagydíján.

Már csak egy helyre van a dobogótól Talmácsi Gábor a gyorsaságimotoros-világbajnokság 250 kcm-es géposztályában. A magyar versenyző a vb második futamán, a Japán Nagydíjon még vezetett is, végül pedig a negyedik helyen ért célba.

Másik honfitársunk, Tóth Imre a szintén pontszerző 13. pozíciót szerezte meg. A futamot a spanyol Alvaro Bautista nyerte. A vb-pontversenyben Bautista 34 ponttal vezet, Talmácsinak az ötödik helyen 19 pontja van, míg Tóth három ponttal a 18. Következik egy hét múlva a Spanyol Nagydíj, Jerezben.

Jégkorong VB: 13 másodpercen múlott a magyar csoda

Jégkorong - Parádésan játszott, mégis kikapott 4-3-ra a vilásztárokkal felálló Szlovákiától a magyar… Tovább olvasom