2017. 12. 14. csütörtök - Szilárda 0°C | 7°C Még több cikk.

Talmácsi hetedik lett Jerezben

Motorsport - Talmácsi Gábor a tizedik helyről rajtolva a hetedik pozícióban végzett a gyorsaságimotoros-világbajnokság Spanyol Nagydíján.
Talmácsi Gábor a hetedik helyen végzett a gyorsaságimotoros-világbajnokság Spanyol Nagydíján. A 250 köbcentiméteres géposztályban a tizedik pozícióból rajtolt magyar versenyzőnek nem volt esélye a dobogóért harcolni, míg a másik magyar, Tóth Imre a 16. helyen fejezte be a jerezi futamot.

A győzelmet meglepetésre a japán Hirosi Aojama szerezte meg, aki az utolsó kanyarok egyikében előzte meg a hazaiak nagy kedvencét, Alvaro Bautistát. Folytatás két hét múlva Franciaországban.