2017. 03. 30. csütörtök - Zalán 8°C | 19°C Még több cikk.

Talma újabb pontjai

Motorsport - Talmácsi Gábor a 12., pontszerző helyen végzett a MotoGP-ben a gyorsaságimotoros-világbajnokság Brit Nagydíján. A viadalt Andrea Dovizioso nyerte, az olasz motorkerékpáros pályafutása első győzelmét könyvelhette el a vb elit kategóriájában.
Összetettben az élen az olasz Valentino Rossi áll, Talmácsi öt ponttal a 19.

Tóth Imre a 17. helyen zárta a 250 kcm-esek versenyét, míg a kéztöréséből felépült Németh Balázs az első körben kiesett. A viadal hivatalos honlapja szerint a negyedliteresek futamát az összetettben is első japán Hirosi Aojama nyerte, második helyen a spanyol Alvaro Bautista ért célba, a dobogó legalsó fokára pedig az olasz Mattia Pasini – Tóth csapattársa – állhatott fel.

A 125 kcm-es kategóriában a heves esőzés miatt félbeszakították a versenyt, majd az időhatár leteltéig még öt körre elengedték a mezőnyt. A sprintversenynek beillő viadalt végül a spanyol Julian Simón nyerte – aki továbbra is vezet a pontversenyben –, mögötte az olasz Simone Corsi, illetve a brit Scott Redding végzett a második és harmadik helyen.

Meghalt a brazil válogatott egykori kapusa

47 éves korában rákban meghalt a brazil válogatott egykori kapusa, Ze Carlos. A kétszeres válogatott… Tovább olvasom