2016. 12. 09. péntek - Natália -4°C | 7°C

Premier League - Kiütéses győzelmével élen a Chelsea

A Chelsea hazai környezetben 7-1-re kiütötte az Aston Villát szombaton az angol labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában.

A találkozó legjobbja a négy gólt szerző Frank Lampard volt. A londoniak ezzel a tabella élére álltak, igaz, a címvédő Manchester United 18:30 órától lép pályára a Bolton Wanderers otthonában.

A manchesterieket ugyanakkor nem tudta megelőzni az Arsenal, amely Samir Nasri hajrában szerzett góljával ugyan vezetett, de nem tudott nyerni a Birmingham vendégeként, mert a hazaiak az utolsó pillanatban egyenlítettek.

A Gera Zoltánnal felálló Fulham kétgólos vereséget szenvedett a Hull City otthonában.

Premier League, 32. forduló: Birmingham City-Arsenal 1-1 (0-0) gól: Phillips (90.), illetve Nasri (81.)

Chelsea-Aston Villa 7-1 (2-1) g: Lampard (15., 44., 62., 91., a másodikat és a harmadikat 11-esből), Malouda (57., 68.), Kalou (83.), illetve Carew (29.)

Hull City-Fulham 2-0 (1-0) g: Bullard (17., 11-esből), Fagan (48.)

Tottenham Hotspur-Portsmouth 2-0 (2-0) g: Crouch (27.), Kranjcar (41.)

West Ham United-Stoke City 0-1 (0-0) g: Fuller (69.)

Wolverhampton Wanderers-Everton 0-0

Később: Bolton Wanderers-Manchester United 18:30 ó vasárnap: Burnley-Blackburn Rovers 13 ó FC Liverpool-Sunderland 17

Hétfő: Manchester City-Wigan Athletic 21 ó

Red Bull Air Race - Besenyei harmadik Abu-Dzabiban

Besenyei Péter a harmadik helyen végzett a Red Bull Air Race gyorsasági műrepülő világbajnoki… Tovább olvasom