2017. 12. 18. hétfő - Auguszta -3°C | 3°C Még több cikk.

Jégkorong: négy góllal kaptunk ki a világbajnoktól

Jégkorong - Az A csoportos világbajnokság előtti utolsó felkészülési mérkőzésén a magyar jégkorong-válogatott 5-1-es vereséget szenvedett a címvédő orosz együttestől.

A svájci Sierre-ben megrendezett találkozón a kétszeres világbajnok oroszok keretében 14 olyan játékos kapott helyet, aki tagja volt a tavalyi világbajnoki aranyérmes együttesnek. A találkozó az esélyeknek megfelelően az oroszok hatalmas fölényét hozta, ellenfelünk az első percektől letámadott, Palkovicsék szinte ki sem tudtak jönni kapujuk elől, a legtöbbször Szuper Levente találkozott a pakkal. Az első harmadban két esetben már ő sem tudott védeni, míg a középső játékrészben csak egyszer vették be kapunkat az oroszok.

A harmadik harmadban a szépítés is megszületett, 3-0 után Benk vette be az orosz kaput. A hajrá is az ellenfélé volt, így végül 5-1-es végeredményt hozott a találkozó, amely után a mieinknek nem volt okuk szégyenkezésre, hiszen a világ egyik legjobb csapata ellen értek el viszonylag szoros eredményt.

OROSZORSZÁG–MAGYARORSZÁG 5–1 (2–0, 1–0, 2–1)

Milan-siker a Ligaválogatott ellen

Labdarúgás - A Ligaválogatott szerzett vezetést az AC Milan ellen, de az olasz sztárcsapat végül… Tovább olvasom