2018. 02. 21. szerda - Eleonóra 0°C | 3°C Még több cikk.

Forma-1: Vettelnek szárnyakat adott a Red Bull

Forma-1 - Rengeteg víz és sok kicsúszás. Ez jellemezte leginkább a Forma-1-es Kínai Nagydíjat. A futamon a Red Bull Sebastian Vettel révén első futamgyőzelmét aratta. A 2. Webber, a 3. Button lett.

Sanghajban járt az "úszó cirkusz", a Red Bull megszerezte első futamgyőzelmét. A Forma-1-es világbajnokság harmadik futamán, a Kínai Nagydíjon Sebastian Vettel rajt-cél győzelmet aratott, habár hagyományos startról nem beszélhetünk, mivel a pályára zúduló eső miatt a biztonsági autó mögött haladt a mezőny az első nyolc körben. A kicsúszásokkal és rengeteg vízfátyolba burkolt előzéssel tarkított versenyen a Red Bull német pilótája mögött az ausztrál csapattárs, Mark Webber és az eddigi két futamot megnyerő Jenson Button ért célba.

A McLarenek javítottak a Ferrarik ezúttal sem szereztek pontot. Végeredmény: 1. Vettel (Red Bull), 2. Webber (Red Bull), 3. Button (Brawn), 4. Barrichello (Brawn), 5. Kovalainen (McLaren), 6. Hamilton (McLaren), 7. Glock (Toyota), 8. Buemi (Toro Rosso). A vb-pontverseny állása, pilóták: 1. Button 21 pont, 2. Barrichello 15, 3. Vettel 10. Csapatok: Brawn GP 36 pont, 2. Renault 19,5, 3. Toyota 18,5. Folytatás Bahreinben április 26-án.

• 1. Ing.Böck 2009. április 20. 07:57
    „Szép kettös sikere ez az osztrák RED BULL team-nek, az osztrák üditöitalgyáros Didi Mateschitz méltán lehet büszke, sok sok milliós befektetése megtérülni látszik. Gratulálunk a kettös gyözelemhez !”

Megölték a bolgár válogatott kapusát

Halálra késelték a Kiril Vazsarovot, a bolgár jégkorong válogatott kapusát szombaton egy szófiai… Tovább olvasom