2017. 11. 21. kedd - Olivér 3°C | 9°C Még több cikk.

Blama a VB-n: vízilabdázóink ikszeltek a németekkel

A magyar férfi vízilabda-válogatott rossz játékkal csak döntetlenre végzett a németekkel a római vizes világbajnokságon szerda este, második csoportmérkőzésén, így a befejező körben dől csak el, hányadik helyen végez négyesében.
Kemény Dénes csapata győzelem esetén csoportelsőként már most a negyeddöntőbe masírozott volna.

A csoport, 2. forduló:

Magyarország-Németország 7-7 (2-3, 1-0, 2-1, 2-3)
Gólok: Hosnyánszky 3, Varga Dániel, Kis G., Madaras, Biros 1-1

A magyar válogatott a kikínlódott döntetlen után utolsó csoportmeccsét pénteken (13:30 ó) játssza a kvartett leggyengébbje, a Dél-afrikai Köztársaság együttese ellen, amelyet a németek 10 góllal (14-4) győztek le. A németek ugyanakkor a magyarokkal szemben 15-6-ra alulmaradt kanadaiakkal találkoznak a zárókörben - aztán következhet a számolgatás.

Ami biztos: a csoportelső egyből a legjobb nyolc közé kerül, a második helyezett viszont a negyeddöntőért még játszani kényszerül, méghozzá a B csoport harmadikjával, gyaníthatóan Kína csapatával.

"Őszintén szólva, engem is meglepett a játék, hogy lelkileg nagyon törékenyek voltunk. Naggyá tettük a német kapust, nem is emlékszem mikor lőttünk utoljára csak hét gólt. Bosszantó, hogy egy ilyen rutinos erőkből is álló csapat elvesztette az önbizalmát, gyámoltalanok voltunk a helyzetkihasználásban" - nyilatkozta Kemény Dénes szövetségi kapitány a válogatott honlapján.

• 1. PrettyWoman 2009. július 23. 13:34
    „Kár érte.”

Rekorder a 12 éves profi focista

A profi futball eddigi legfiatalabb élvonalbeli játékosa a bolíviai bajnokságban mutatkozott be. Tovább olvasom