2017. 12. 12. kedd - Gabriella 5°C | 14°C Még több cikk.

ZTE-SEAT: Sok volt a hiba

Kosárlabda - A második negyed utolsó öt percét 14–4-re nyerte a Zala Volán, így meglépett a gyõriektõl. A folytatásban erre a különbségre „álltak be” a csapatok.
Zala Volán ZTE-SEAT-Foton Győr 81-70 (21-21, 23-12, 23-19, 14-18) Zalaegerszeg, Uniqa női NB I-es kosárlabda-mérkőzés, 400 néző. V.: Farkas G., Makovsky Sz.
Zala Volán: PUNGOR 18/9, Creamer 12/6, Szélesy 6, HORVÁTH ZSÓFIA 11/3, MILKOVA 19. Cs.: Hersics, Turóczi 7, Marinova 4, AMBRUS 4. Edző: Bencze Tamás.
SEAT Foton Győr: BOROVICKOVÁ 16/9, Borecká 7/6, MARGEVICIUTÉ 23, SZAKÁCS 12/3, Varga R. 4. Cs.: Horváth Zsuzsanna 4, Szalay, Tóth Zs., Antolovics 4. Edző: Tapodi Péter

Tapodi Péter: - Nem vallottunk szégyent az erős Zala Volán otthonában, de túl sokat hibáztunk ahhoz, hogy bravúrt érhessünk el.

Brnovic `last minute` góljával győzött az ETO

Labdarúgás - A Győri ETO FC egy utolsó percben szerzett góllal csikarta ki a győzelmet a ZTE ellen a… Tovább olvasom