2017. 12. 16. szombat - Etelka, Aletta 1°C | 6°C Még több cikk.

Volt kispestiek nagy góljai

A hazaiak villámgyorsan átjátszották a középpályát és többször a kispesti védelem mögé kerültek.

Matáv FC Sopron - BP. Honvéd 2 - 0

11. p:
Fehér a saját térfeléről indulva 40 méteren át vezette a labdát, majd laposan középre passzolta. Balaskó ügyesen elengedte, Tóth Mihály pedig egyből, jobb belsővel, 14 méterről a bal felső sarokba csavarta. 1–0.

34. p: Soproni szöglet után a kispesti 16-os vonalán helyezkedő Bárányos jobbal óriási gólt ragasztott a jobb felső sarokba. 2–0.
Gyászszünettel kezdődött a találkozó. A Matáv FC Sopron 23 éves hoszteszkisasszonya, Ivánkovics Mariann autóbalesetben életét vesztette.

Tóth Mihály fejjel és lábbal is veszélyes volt a Honvéd kapujára.
Az első percekben a hazaiak villámgyorsan átjátszották a középpályát és a széleken is többször a kispesti védelem mögé kerültek. Az ellentmondást nem tűrő kezdésnek hamar meglett az eredménye. A félidő hajrájában aztán Bárányos szédületes bombagóljával növelték előnyüket.

A szünet után is a Matáv irányított, ám a félidő közepén a kispestiek is veszélyeztettek. Ekkor öt percen belül kétszer – az addig munka nélküli – Balogh kapusnak kellett hárítani.

A hajrában még Pintér Zoltán lőtt egy óriási felső kapufát. A mérkőzés nagyobb részében a Sopron elképzelése érvényesült és megérdemelten szerezte meg az újabb három bajnoki pontot.

Ismét ünneplésre készül a Matáv

Szombaton Matáv azt a Kispestet fogadja, amelyet nemrég 120 perces, emlékezetes nagy csatában… Tovább olvasom