Visszavágott az ETO: Audi ETO 35-20 Randers - galéria

Az ETO sima mérkőzésen 15 góllal verte a dán Randers csapatát.

Győri Audi ETO KC-Randers 35-20 (16-9)
Női BL, C csoport, 5. forduló

Gól: Löke 8, Görbicz 7/4, Amorim 5, Radicevic 4, Lekic 4, Orbán 3, Gros 2, Kurucz 2, ill. Müller 6, Wörz 3, Dalby 3, Aaen 2, Cuadrado 2, Okkels 2/1, Melgaard 1, Fruelund 1

Felállva ünnepel a teltházas Magvassy csarnok! A játékosok a szurkolótábor előtt ünnepelnek. Az Audi ETO ellentmondást nem tűrően végig uralta a játékot. Már a mérkőzés elején meglógott a hazai csapat, hat góllal is vezetett, és a félidőre hát gólos előnnyel vonulhattal az öltözőbe a csapatok. A második félidő is hasonló képpen folytatódott. A csapat remekül védekezett, Lunde bravúrosan védett a kapuban. A hazai csapat tehát megérdemelt győzelmet aratott.

30. perc: Radicevic lő szép gólt. 34- 20. Szétrobban a csarnok. Radicevic 2 másodperccel a vége előtt ismét gólt lő. 35-20. Ez a vége! Szép volt lányok!

Galéria! Fotók: H.Baranyai Edina

28. perc. Játszik az ETO. Orbán szélről eredményes. 32-19. Pásztor Bettina a hazao kapuban. Hatalmas tapsvihar. Feláll a hazai közönség. Hétméterest lő a dán csapat. Sikerrel. 32-20- Majd Gros is betalál. 33-20.

26. perc: Lunde ismét véd, de most rosszul indítja a társakat. Ismét ez a formáció, de Radicevic a kapufára ejt. Fél perccel később már jobban megy. Radicevic most szépen teszi be a labdát a kapuba. 30-19. Radicevic ismét eredményes. 31-19.

23. perc. Löke hagyja ki a helyzetét. Lunde ismét leszedi a labdát. Dalby eredményes. 28-19. Löke remek bejátszást kap. A hétméterest Görbicz értékesíti. 29-19.

21. perc: Lunde ismét védeni tud. A dánoknak lassan elmegy a kedve a kapuralövéstől. Böhme két percet kap. A hazai közönség több gólt szeretne. Még, még, még! Ennyi nem elég!

20. perc. Okkels ziccert hibáz. Szép figura után Görbicz próbált meg gólt lőni. Lennt marad. Ápolást kap. Balogh doktor rendbe hozza.

19. perc: Amorim szédületes gólt lő átlövésből. 28-17. Lunde pedig szokásához híven ismét véd. Müller azonban megszerzi a labdát és be is lövi a kapuba. 28-18

17. perc. Cardoso lő kapufára. Löke meglóg a kipattanóval, és szépen fejezi be a támadást. 27-16. Okkels ismét gólt szerez. 27-17

16. perc: Lekic gólt lő. Azonban lenn marad a győri játékos. Ápolni kell. Vastaps közepette megy le a pályáról. Okkels lő gólt. 26-16

15. perc: Lunde és a kapufa együttesen véd. Löket kell ápolni. Kis pihenő után rendbe jön. Lunde hatalmas formában. Ismét védeni tud.

14. perc: Lundet hasba dobják. Az ellentámadásból Lekic lő gólt. 25-15. Időt kér a vendég csapat.

13. perc: Kurucz lő megint gólt. 24-14. Lunde a kapuban. Megint véd. Lekic kezéből kiesik a labda. Cuadrado gólt lő. 24-15

12. perc: Melgaard kap két perces kiállítást. Hornyákot gyűrte le szabálytalanul. Az ETO pedig ismét gólt lő. 23-13. Gyors válasz Okkels is betalál. 23-14

10. perc: Kurucz a pályán. Gólt is lő a fiatal játékos. 22-12. Ismét dán gól következik. 22-13.

8. perc: Lundet kell ápolni. A dán Wörz nem éppen volt sportszerű. A szurkolók Lunde nevét skandálják. Aki olyan gyorsan maához tért, hogy ismét védett. A Győr eladja a labdát. Gólt szerez a vendég csapat. 21-12

7. perc. Löke csodaszép gólt lő. 20-11. Ennyi kellett a szurkolóknak. Vastaps a csarnokban. Majd Görbicz is gólt szerez. 21-11. Tízig számol a hazai közönség. Lunde megint véd. Játszik az ETO!!!

5. perc: Görbicz megint szélről eredményes. 19-10. Lunde ismét véd. Amorimot viszont kiküldik két percre a játékvezetők. Aaen eredményes. 19-11.

3. perc: Kemény védekezés hazai oldalon, és Lunde is remekül véd. Megint fogott. Müller azonban túl jár Lunde eszén. 17-10. Amorim kapufát lő. Görbicz azonban megszerzi a labdát és Lökehez passzol, aki ismét eredményes. 18-10

1. perc: A dánok kezdik a második játékrészt. Elveszi a Győr a labdát, Löke lerohanásból szép gólt lő. 17-9

Elkezdődött a második félidő.

Remekül kezdte az ETO a mérkőzést, Lunde remek védéseinek, és a csapat kemény védekezésének köszönhetően megérdemelten vezet hét góllal is a hazai csapat. Félidő: 16-9.

30. perc: Amorim hatalmas gólt lő. 16-9. Lunde ismét véd. Ez a féldiő eredménye.

29. perc: Orbán szélről lő gólt, majd a dánok is szereznek egyet gyorsan. 15-9.

28. perc. Amorim átlövésből eredményes az időkérést követően. 14-6. Wörz is betalál. 14-7. Lerohanásból Aaen is gólt szerez. 14-8

27. perc: Görbicz szélről is eredményes. 13-6. Lunde megint véd. Most hibázik a Győr is, de Lunde fantasztikus fogta megint a dánok lövését. Konkoly Csaba időt kért.

25. perc: Gros lőne gólt, a játékvezetők viszont úgy látták nincs a gólvonal mögött a labda. Lunde véd, most pedig Görbicz góljába fütyülnek bele a játékvezetők.  Cuadrado kap két perces kiállítást.

24. perc. Büntetőt kap a Győr, Görbicz nem hibázott. 12-5. Löke kap sárga lapot. Keményen védekezik a Győr. Végül Dalby lövi ki a ficakot. 12-6

22. perc. Lunde ismét véd, Löke ziccert dob. 11-4. Játszik az ETO. Ordítja a közönség! Továbbra is jól védekezik a Győr, a dánoknak nehéz dolga van. Most pörögnek az események, mindkét csapat kapufát lő. Végül a nagy kapkodásban a dánok szereznek gólt. 11-5

20. perc: Hibáznak a dánok, Gros dob kapufát. Az ellentámadásból büntetőt kap a vendég csapat. Lunde kivédi! Kíváló védés! Betalál a Győr. 10-4

19. perc. Ana Gros a pályán, gólt is lő átlövésből. 9-3. Müller ismét betalál. 9-4. Löke remekül fordul le emberéről, ismét gólt szerez. Már hattal vezet a Győr.

17. perc: Lekic ismét gólt lő. 8-1. Hosszú szünet után Müller eredményes a vendégeknél. 8-2. Majd Cuadrado is gólt szerez. 8-3

15. perc: Továbbra sem tud eredményes lenni a vendég csapat. Lunde ismét véd. Marad a 7-1

13. perc: Remekül védekezik a Győr, bár most a kapufa hárítja a dán lövést. Zúg a hajrá Győr a Sportcsarnokban. Orbán szélről eredményes. 7-1

11. perc: Lunde a kapufa segítségével hárít, MAjd lerohanásból Löke eredményes. 6-1

10. perc: Ismét büntetőhöz jut a Győr, Görbicz ezt is értékesíti. Labdát szerez az ETO, Amorim büntet. 5 -1. Dán időkérés!

8. perc: Keményen védekezik a dán csapat, Fruelundot kiküldik két percre. Hornyák kap sárgalapot, de Lunde ismét hárít.

6. perc: Hétméterest kap a Győr. Görbicz értékesíti a böntetőt. Lunde ismét véd, Amorim pedig gólt lő. 3-1

5. perc: Wörz egyenlít, Orbán kapufára ejt. Lunde ismét véd.

3. perc: A játékvezetők elvették a labdát a vendég csapattól, Fruelund kapott sárga lapot. Lekictől is elveszik a labdát, Lunde azonban bravúrral véd. A másik oldalon a vendg kapus is véd.

1. perc: Az ETO kezdte a mérkőzést, Amorim kapufát lőtt. A dánok is hibáznak, majd Lekic góljával vezet a Győr!

Elkezdődött a játékosok bemutatása. Pillanatokon belül kezdődik a mérkőzés! A Bajnokok Ligájához híven, ma is telt ház előtt játszanak a lányok!