2018. 06. 19. kedd - Gyárfás 19°C | 28°C Még több cikk.

Versenyben maradtak

Rendkívül idegesen kezdett a győri csapat idei utolsó bajnoki mérkőzésén. A 9. percben már 4–1-re vezettek a hazaiak. A Csömör kezdeti lendülete aztán alábbhagyott, s Szabó vezérletével feljött a Tento-ETO, s előbb kiegyenlített, majd a 16. percben már a zöld-fehéreknél volt az előny (8–6).

Ezt a különbséget aztán a szünetig tartották a győriek, hogy aztán fordulás után ezt tovább növeljék. Tóth László tanítványai, kihasználva a Csömör gólképtelenségét, a második félidő első perceiben 18–13-ra elhúztak. Mikor pedig már nyolc gól (26–18) volt a két csapat között, úgy tűnt, a győriek meccsein már-már megszokott drámai végjáték elmarad, s magabiztosan nyernek Szabóék.

A Csömör azonban nem adta fel, szép lassan feljött, de a legfontosabb pillanatokban Szabó mindig betalált, s végül a Tento-ETO megszerezte idei első idegenbeli sikerét. Az utolsó három fordulót győzelemmel záró győri csapat ezzel a sikerrel versenyben maradt a felsőházért vívott harcban.

Az Intert, vagy a Liverpoolt kaphatja a DVSC

Az UEFA-kupa harmadik körének pénteki sorsolása előtt a nemzetközi szövetség elkészítette a… Tovább olvasom