2017. 09. 22. péntek - Móric 11°C | 17°C Még több cikk.

Veretlenül: SEAT Lami-Véd Győr-BSE 89-56

Továbbra is őrzi veretlenségét a női kosárlabda NBI-ben a SEAT Lami-Véd Győr együttese. Tapodi Péter csapata a 9. fordulóban a BSE együttesét verte hazai pályán.
SEAT LAMI-VÉD GYŐR - BSE-FCSM 89-56 (23-10, 15-14, 25-12, 26-20)
Női kosárlabda NBI, 9. forduló

40. perc: Kublina 87-54. Olajuwon 89-54. Miháczi 89-56.

39. perc:Tapodi Péter kér időt. Kántor 83-54. Olajwon 85-54.

38. perc: Miháczi 81-51. Olajuwon 83-51. Karlócai 83-52.

37. perc: Őri 81-47. Kántor 81-49.

36. perc: Horváth 77-45. Időt kér a BSE. Horváth 79-45. Kántor 79-47.

35. perc: Kántor 73-45. Semsei 75-45.

34. perc: Kovács 73-42.

33. perc: Karlócai 68-42. Carson 71-42.

32. perc: Carson 66-38. Süle 66-40. Kublina 68-40.

31. perc: Süle 63-38.

A harmadik negyed után: 63-36

Eddig ez volt a legsimább negyed a meccsen. A találkozó eldőlt. Az utolsó negyed előtt csak a különbség kérdéses.

30. perc: Carson 60-35. Hegedűs 60-36. Delmis 63-36.

29. perc: Olajuwon 58-35.

28. perc: Olajuwon 56-33. Kántor 56-35.

27. perc: Delmis 52-33. BSE-időkérés. Semsei 54-33.

26. perc: Gorácz 49-33. Hazai időkérés.

25. perc: Englert 49-29. Pusztai 49-31.

24. perc: Kublina 46-29.

23. perc: Englert 44-26. Hegedűs 44-28. Hegedűs 44-29.

22. perc: Hegedűs 42-26.

21. perc: Olajuwon 40-24. Vida 42-24.

A félidőben : 38-24

A negyed eleje a BSE számára sikerült jobban. Varga Mátyás csapata egy 2-8-as szériával egyre jobban közelített a Győrhöz. Tapodi Péter időkérése után azonban helyreállt a rend, elsősorban a SEAT védekezésében. Az utolsó 4 percben 4 pntot szereztek a vendégek.

Egy kis statisztika:

A hazai csapatból az első 20 percben Kublina 8, Carson 6, Simon 6, Kovács 5, Őri 3, Semsei 4, Horváth 2, Vida 2, Olajuwon 2 pontot szerzett.

A BSE-ből Tiba 8, Kántor 6, Süle 4, Hegedűs, Orsó, és Pusztai 2-2 pontot dobott.

20. perc: Simon 38-22. Süle 38-24.

19. perc: Kántor 36-21.

18. perc: Kovács 34-20. Horváth 36-20.

16. perc: Hazai időkérés. Süle 32-20.

14. perc: Kublina 31-18. A vendégek kérnek időt. Kublina 32-18.

13. perc: Kovács 27-18. Kublina 29-18.

12. perc: Carson 25-16. Pusztai 25-18. Hazai időkérés.

11. perc: Tiba 23-13. Tiba 23-14. Kántor 23-16.

Az első negyed után 23-10.

Eddig bejön a papírforma. A BSE együttesének vannak jó pillanatai, de a győriek támadásban és védekezésben is messze ellenfelük fölé nőnek. A vendégek a játékrész közepén jó 5 percig pontot sem szereztek.

10. perc: Hegedűs 20-8. Kovács 21-8. Olajuwon 23-8. Kántor 23-10.

9. perc: Simon 20-6.

8. perc: Tiba 18-6.

7. perc: Simon 18-4.

6. perc: Semsei 13-4. Őri 16-4.

5. perc: Semsei 11-4. BSE-időkérés.

2. perc: Carson 7-2. Orsó 7-4. Carson 9-4.

1. perc: Vida 2-0. Süle 2-2. Kublina 5-2.

Vezetőedző: Varga Mátyás

A BSE idén egy, a korábbiakhoz képest jelentősen megfiatalított társasággal szerepel, s a fiatal csapat eddig - ahogy az várható volt - igen szeszélyes. Volt, hogy a mezőny középső-alsó részéhez tartozó ellenfelet kiütötték, vagy nagy csatában legyőzték. Tapodi Péter azonban amondó:ezúttal is elsősorban saját játékára kell figyeljen a csapat: "A Nantes legyőzésében nagy szerepe volt annak, hogy a védekezésünket végig azonos jó szinten tudtuk tartani, ezt holnap is szeretném látni. A meccs célja kettős, egyrészt tűzben kell tartani azokat a játékosokat, akik többet játszottak a Nantes ellen, másrészt viszont -s remélem, úgy alakul a meccs, hogy lesz rá mód - azoknak is szeretnék több lehetőséget adni, akik csütörtökön kevesebb időt töltöttek a pályán."

MKB Sopron Mit játszott?
    Én ugyan tudom mert kint vagyok minden mecssen,de mások tudni szeretnék PL Soproniak!!
    Vagy az SVSE Azok is Soproni csapat vagy Kis rába takarék skc miért nem irnak róluk.
    Azt hittük mi soproniak megyei ujság de tévedtünk ez inkáb Győri ujság!”

Férfi kézilabda Eb-selejtező - Kiütéses győzelem

A magyar férfi kézilabda-válogatott a bosnyákok csütörtöki legyőzése után vasárnap 31-19-re nyert… Tovább olvasom