2017. 07. 21. péntek - Dániel, Daniella 22°C | 31°C Még több cikk.

Vereséggel kezdett a Foton

A Seat Foton Győr kikapott a svéd Solna vendégeként a nőikosárlabda Európa-kupa első fordulójában.
D csoport, 1. forduló:

Solna (svéd) - Seat Foton Győr 75-71 (21-16, 12-19, 17-21, 25-15)

A Győr legeredményesebb játékosai: Fűrész 13, Radunovic 12, Borovickova 12, Vida 11

A Győr szinte végig hátrányban volt az első két negyed során, ám a válogatott Fűrész Diána vezetésével a nagyszünet előtt fordított (33-35). Fordulás után is kiegyenlített küzdelem folyt a pályán, a vendégek főként Vida Anna és Hajdana Radunovic révén remekül tartották magukat, ám a hajrá a házigazdáknak sikerült jobban.

A SEAT jövő csütörtökön, a 2. fordulóban a Szeviép-Szegedet fogadják.

A csoport szerdai nyitómeccsén:
Szeviép-Szeged - Neuchatel (svájci) 79-51

• 6. Seat 2008. október 25. 08:56
    „A pontosítás kedvéért(nem kötözködés)dán-norvég páros fújt.
    A IV.-ik negyed 5.-ik percében nekünk már 5.faultunk volt,a svédeknek 35mp-el a vége előtt fújták be az elsőt.Én is örülök annak,hogy megmozdult valami a kosárlabdában,és bízok benne ahogy jönnek az eredmények egyre többen járnak majd ki velünk együtt a meccsekre!Tudom ez nem egyik napról a másikra fog történni,de majd csak alakul.
    Hajrá Győr!”
  • 5. timpet10 2008. október 24. 21:08
    „Ahhoz, hogy Győrben kosárlabda múlt legyen, sok idő kell. Én örülök annak, hogy 3 alatt ekkora fejlődés látszik e sportágban városunkban. Egyre szívesebben járok ki a meccsekre. Alakul a csapat, hamarosan komoly eredmények fognak jönni.
    Aki megnézte a fiba honlapján a bírókat, láthatta, hogy finn-norvég játékvezetés volt. A skandináv részen ez úgy látszik nagyon sokat számított. Ezt egyébként nem tartom korrektnek, mert egy csapat elutazik több ezer kilométerre és nem a tudás számít. Szörnyű!”
  • 4. pisti50 2008. október 24. 16:55
    „A két cspapatot és a két meccset nem keverd össze!!!
    Ti sohasem juttok ki euroligába!!
    Seat?

Szerintem ez ugyan úgy Soproni mint győri ujság!

Te tudatlan győri”
  • 3. -.- 2008. október 24. 12:59
    „Idézet a meccs után kapott smsből:
    "A mérkőzésre az erősen megkérdőjelezhető bírói döntések voltak jellemzőek."

Akkor hogy van ez?

Pisti a sopron vajon tovább jut a csoportjából?

• 2. Seat 2008. október 24. 12:54
    „Ez legyen a legnagyobb örömöd az életben!
    Remélem a soproni vereség után a görcs rángatott kínodban!
    Mi győriek akkor sem hahotáztunk,mivel egy magyar csapat nemzetközi szerepléséről van szó!
    Akkor hol voltál?Forgattad a helyesírási szabályokat,hogy le tudd írni ezt a rosszindulató megjegyzésed?Röhögcsélj a soproni honlapon,de Te még oda sem vagy való,mert ott is kúltúrált hozzászólások vannak többnyire,nem a mások vereségének örülnek!”
  • 1. pisti50 2008. október 24. 12:11
    „Ha Ha Ha!!!”

Soproni vereség Velencében

Kosárlabda - Remek első félidő után a második játékrészre nagyon visszaesett, s kikapott Velencében… Tovább olvasom