2017. 11. 18. szombat - Jenő 3°C | 8°C Még több cikk.

Vép - Kapuvár 3-1

A 12. percben Kövér a tétovázó védők mellett 12 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 1–0. A 30. percben Fuhrmann második sárgája után mehetett az öltözőbe.
Az 52. percben Licskai fejelt a kapu fölé, de meglökték, tizenegyes. A büntetőt Tóth a kapu bal oldalába lőtte. 1–1. A 65. percben Világi buktatta ellenfelét, ő is mehetett a zuhany alá. A 70. percben Joó 5 méterről bólintotta a kapu közepébe. 2–1. A 82. percben Illési kotorta be a labdát 5 méterről. 3–1.

A mérkőzés nagy részében emberhátrányban futballozó Kapuvár sorsát a két kiállítás megpecsételte, ennek ellenére  erőszakos és lelkes játéka dicséretes volt.

Szép István: – Csak a három ponttal vagyok elégedett, semmi mással.

Halász Ernő: – Rutintalan játékosaink hibáját a nagy akarattal és elszántsággal csak tompítani tudtuk.

Szávay-parádé Pekingben

Tenisz - Szávay Ágnes 2 óra 55 perc alatt legyőzte a szerb Jelena Jankovicot a 600 ezer dollár… Tovább olvasom