2016. 12. 10. szombat - Judit -1°C | 8°C

Végeredmény: Audi ETO - Siófok 30:20

Tízgólos győzelmet aratott hazai pályán a Győri Audi ETO együttese a Siófok ellen. A vendégek szépen küzdöttek, de ismét megérdemelten nyertek nyertek a zöld-fehérek.

GYŐRI AUDI ETO KC–SIÓFOK-GALÉRIUS FÜRDŐ 30–20 (16–11)

Győr, 1300 néző. Vezette: Horváth P., Marton

Audi ETO: LUNDE HARALDSEN – Radicevic, 3, GÖRBICZ 7 (1), LEKIC 4, LÖKE  9, Amorim 2, Vérten. Cs: PÁLINGER (kapus), Hornyák Á. 1, Orbán 2, Kovacsics 2, Gros. Edző: Karl Erik Böhn

SIÓFOK: HERR O. – Bódi 1, De Souza 1, BOGDANOVIC 4, KISS O. 6, Mörtel, SZEPESI 5. Cs: Németh Cs. 1, Bloj, Szalai 2, Edző: Imre Vilmos

Hétméteresek: 2/1, ill. 2/0

Kiállítások: 2, ill. 8 perc

Vége a mérkőzésnek! 30-20-ra nyertek a győriek.

Az utóbbi percekben jól védekezett a Siófok. A találkozó vége előtt pár másodperccel Görbicz lőtt hatalmas gólt a felső léc alá.

Szalai volt elfutásból eredményes. 29-20.

Négy gyors győri gól. Lekic, Löke, Radicevic és újra Lekic A szerb játékos az utóbbi gólját elfordulásból lőtte. Tíz góllal vezetnek a házigazdák. 29-19.

Szalai Babett került helyzetbe, majd lőtt magabiztosan nagy gólt Pálinger kapujába. 25-19.

Löke kapott két perces büntetőt. Bogdanovic lőtt hatalmas kapufás gólt. 25-18.

A megnyugtató előny tudatában kínai figurával próbálkoztak a győri lányok, de sajnos nem sikerült.

Görbicz passza után Löke lőtt üresen Herr kapujába. Imre Vilmos, a Siófok mestere kért időt.

17.p. Görbicz szánta el magát lövésre és lőtt hatalmas gólt a kapu bal felső sarkába. 23-17.

Lekic gyönyörűen játszottt Lökéhez, aki magabiztosan lőtt a kapuba.

Szalai Babett lőtt hatalmas gólt a kapu jobb felső sarkába. 21-16.

Hosszú idő után Görbicz passza után Orbán lőtt Herr kapujába. 21-15.

Öt gólra sikerült feljönne a Siófoknak. Németh Cecília volt ereményes gyors indítás után. 20-15.

Az elmúlt percekben sokat hibáztak a győri lányok. Több labdát is eladtak, illetve a helyzeteket sem tudták értékesíteni.

Pálinger bravúrjainak köszönhetően nem született újabb siófoki gól.

Két gólt dobott egymás után a Siófok. Először Bódi, majd Szepesi talált be szélről.20-14.

Egyéni akciót követően Görbicz lőtt szép gólt 9 méterről. 20-12.

Szepesi kapott két perces büntetést!

Ismét a norvég beállós volt eredményes Pálinger indítása után. 19-12.

Ismét Görbicz gólpassza után Löke talált be Herr kapujába. 18-12.

Görbicz indítása után másodszor már nem hibázott Kovacsics. 17-12.

Bogdanovic talált be átlövésből, majd Kovacsics hibázott szélről. 16-12.

Elkezdődött a második játékrész. Pálinger váltotta Haraldsent.

Vége az első félidőnek!

29. Szép akciót követően Orbán volt eredményes szélről. 16-11.

Haraldsen is bavúrt mutatott be. Szepesi büntetőjét védte.

Gyors indítás után Löke volt eredményes. 15-11.

Görbicz hétméteresét fogta Herr.

De Souza lőtt hatalmas gólt a kapu bal felső sarkába. 14-11.

Amorim szerzett szép gólt átlövésből, majd Kovacsics volt ereményes szélről.14-10.

Az időkérés után Szepesi talált be a szélről. 12-10.

Azelmúlt percekben egyik csapatnak sem volt szerencséje. Szepesi, illetve Lekic is a kapufát találta el. Imre Vilmos, a vendégek mestere kért időt.

Hornyák indítása után Löke gól, majd Kiss Olívia szerzett újabb találatot. 12-9.

Emberelőnybe került az Audit ETO. Amorim volt eredményes átlövésből. 11-8.

Meglepően jól tartja magát a Siófok. Ismét két gólra sikerült felzárkózniuk.

Löke passza után Radicevic lőtt a kapuba. 10-7.

Hornyák lépett pályára és azonnal egy betörésből volt eredményes. 9-7.

Kiss Olívia üresen maradt a hetes vonalánál, majd könnyedén szerzett gólt. 8-7.

Hétméterest kaptak a győriek. Görbicz magabiztosan lőtt a kapu bal alsó sarkába. 8-6.

14.p. Lekic bejátszása után Löke gól. 7-5.

Kis szünetet követően folytatódik a játék. Radicevic találta el szélről Herrt. Újabb siófoki gól emberhátrányból. Németh volt ereményes.

Emberhátrányból szerzett szép gólt szélről Szepesi. 6-4.

De Souza kapott 2 perces kiállítást. Lökével szemben szabálytalankodott. Görbicz használta ki gyorsan az emberelőnyt egy távoli lövéssel. 6-3.

Lekic találatával már kettővel vezet az ETO! Két győri ziccert hatalmas bravúrral védett Herr.

Előbb Kiss Olívia egyenlített, majd Haraldsen indítása után Löke révén újra a győrieknél a vezetés.

A gólcsendet Lekic szakította meg. 3-2.

Az elmúlt percekben Herr és Haraldsen is ziccereket fogott, így továbbra is egyenlő az állás.

Az első félidő 4. percében Kiss Olívia egyenlített a siófokiaknál. 2-2.

Máris vezet az ETO! Löke indítása utána Radivic lőtt magabiztosan Herr kapujába.

Sokat nem kellett várni az egyenlítésre. Görbicz egyenlített egy szerencsés találatot követően.

A vendégek szerezték meg a vezetést Szepesi révén.

Görbiczék kezdték a mérkőzést. Az első támadásban Amorim lövését védte Herr.

A győriek zöld, míg a vendég siófokiak fekete mezben lépnek pályára. A hangulatra ma sem lehet panasz, annak ellenére, hogy újabb hazai siker várható.

Audi ETO-Siófok

Vasárnap este 6 órakor a Siófok látogat a Magvassy Mihály sportcsarnokba. Az AUDI ETO találkozott már az idei kiírásban a balatonpartiakkal, akkor idegenben sikerült nyerni.

• 10. artie75 2012. január 16. 16:52

Szerintem jó a szemünk.;)”
  • 9. balee 2012. január 15. 21:50
    „Artie75, ha ez megnyugtat, én is úgy láttam, ahogy te. :)
    Csodagól volt, ez nem vitás!”
  • 8. artie75 2012. január 15. 21:38
    „Elfordulásból? Na ne vicceljünk! Azt a gólt ennyivel elintézni! Csak nekem tűnt fel a vastaps utána? Felugrott, 360 fokot fordult a levegőben, és be a jobb alsóba.”
  • 7. kder75 2012. január 15. 21:13
    „Lekic mióta szlovén? Lemaradtam valamiről kedves Kisalföld?”
  • 6. kisokoska 2012. január 15. 20:30
    „Mondja meg nekem valaki, hogy miért erőltetik Anna Grosst. Nem azt mondom, hogy kerék-kötője a csapatnak, de semmi olyat nem csinál ami miatt Amormot nélkülözni kellene. Talán az ETO-II-be kéne játszania!!”
  • 5. dogosrobi 2012. január 15. 19:04
    „Köszönöm mindenkinek az infot”
  • 4. Figaro01 2012. január 15. 18:17
    „cunder-en lehet nézni”
  • 3. odre 2012. január 15. 18:10
    „dogosrobi

regisztráláshoz van kötve, de rendszeresen adnak kézilabdameccseket, úgyhogy hasznos lehet.”
  • 2. bius98 2012. január 15. 18:06
    „igen, a media playerbe írd be a File -> URL megnyitása menünél, hogy

mms://media.hunnet.hu/eto”
  • 1. dogosrobi 2012. január 15. 17:25
    „Közvetiti valamelyik tv vagy a neten valahol lehet nézni?”

Három magyar úszóelsőség született Belgiumban

Három számban avattak magyar győztest Antwerpenben, a Flanders Kupa elnevezésű hagyományos belgiumi… Tovább olvasom