2018. 08. 15. szerda - Mária 19°C | 28°C Még több cikk.

Vác-Graboplast- ETO 20-21

Az elején a győiek vezettek. Az első 10 perc után sorozatban kapták a kiállításokat a győri játékosok.

Szünet után nem sokkal Vérten piros lapot kapott, így végleg el kellett hagynia a pályát. A győriek az újabb csapás után sem törtek meg, s háromgólos hátrányból (14–17) előbb kiegyenlítettek, majd átvették a vezetést.

A hajrában a Vác többször is kiegyenlített, a végén azonban a hazaiak nem tudtak kifogni a parádésan védő Sirinán. A kapus mellett egyébként még Bradeanu, s időnként Mehlmann nyújtott kiemelkedő teljesítményt, míg a többiek küzdeni tudásuk miatt érdemelnek dicséretet.
Róth Kálmán: – Rossz játékkal, ám annál nagyobb szívvel úgy érzem, a külső körülmények ellenére is megérdemelten győztünk.

Serena Williams nyerte a Melbourne-ben a döntőt

Az amerikai Serena Williams nyerte a Melbourne-ben rendezett ausztrál nyílt teniszbajnokság női… Tovább olvasom