2017. 09. 26. kedd - Jusztina 11°C | 21°C Még több cikk.

Újpest - Győri ETO FC 0-0

Gól nélküli döntetlennel kezdte a 2010/11-es bajnokságot a Győri ETO FC.

Az Újpest hazai környezetben gólnélküli döntetlent játszott az ETO-val a labdarúgó Soproni nyitófordulójának vasárnap esti rangadóján.

Újpest FC-Győri ETO FC 0-0

Szusza Ferenc Stadion, 5000 néző, v.: Kassai
sárga lap: Tajthy (84.), illetve Stanisic (62.), Nicorec (71.), Trajkovic (80.) Újpest: Balajcza - Szokol, Vermes, Takács Z., Pollák (Kiss Z., 78.) - Simek, Egerszegi (Tajthy, 58.), Mitrovic, Simon K. - Tisza, Sitku (Böőr, 80.)

Győri ETO FC: Stevanovic - Babic, Djordjevic, Stanisic, Szabó O. - Tokody (Ceolin, 70.), Pilibatis, Dinjar (Trajkovic, 72.), Koltai (Cetkovic, 61.) - Nicorec, Aleksidze

Nagy csatát vívott egymással az előző bajnokságban harmadik Győr és a negyedik Újpest, ám ez a helyzetekben nem mutatkozott meg. A játék képe a fordulást követően sem változott, a kapuk egyáltalán nem forogtak veszélyben, így maradt a gólnélküli döntetlen.

Mészöly Géza: – Nagyon örülök, hogy szervezett volt a csapat és  helyenként jól is játszott. Megvoltak a helyzeteink, amelyekből gólokat lőhettünk volna, de ezúttal ez nem sikerült. Külön öröm, hogy három saját nevelésű fiatal játékosunk is bemutatkozott az élvonalban.

Pintér Attila: – Sokkal több lehetőségünk volt, mint az Újpestnek, többet birtokoltuk a labdát és mi irányítottuk a játékot. Sok helyzetet rontottunk el az utolsó pillanatban, az utolsó passzok nem sikerültek. A hétközi mérkőzéshez hasonlóan ismét egy jogos  tizenegyestől fosztották meg a csapatot.

Részletes közvetítés az ETO.hu oldalán.

• 6. sumegi007 2010. augusztus 02. 12:04
    „3.
    Én sem értem, de ha így szuperál a csapat akkor engem nem izgat. Itt jön az is hozzá, hogy ha megnézed a olasz bajnokságot és ott is az INTER-t akkor ott az egész csapatban van vagy 3-4 olasz... Úgyhogy nem tudom mit izélsz ezzel kapcs.”
  • 5. kikelet_ 2010. augusztus 02. 11:47
    „kétcsatáros rendszerben lehet bajnokságot nyerne ez a csapat, ez a harcos hozzáállás sikerre fog vezetni”
  • 4. napsugár. 2010. augusztus 02. 10:34
    „regisztálok: Ceolin nem lenne rossz sooot ha egyszer vegre a Pinter adna neki egy onbizalom novelo 90!! perces meccset!!

egyetértek veled. Ceolin nagyon gyors, és jó a technikája is.
    jó kis csapat lesz ez. biztos vagyok benne.”
  • 3. kisem 2010. augusztus 02. 10:32
    „Múltkor a franciák ellen két magyar a kezdőben, most három, de közülük kettőt lecseréltek.
    Milyen csapat az, ahol a hazai játékosok csak mellékszereplők? Nem szimpatikus!”
  • 2. nasi12 2010. augusztus 02. 00:47
    „Jó kis masszív csapat lesz ez.
    Kis szerencsével győzhettünk is volna.
    Azt hiszem érdemes lesz kijárni ismét az ETO parkba.”
  • 1. regisztrálok 2010. augusztus 02. 00:28
    „Ma sajnos paran alibiztek... Es sajnos a Toky sem meg az igazi.
    Ettol fuggetlenul a Jozsi potlasa meg nem megoldott!! Ugye Pinyo??
    Na az elso otthonin majd minden kiderul...”

Szívzűr

Európa egyik legjobb klubcsapatánál a profizmus úgy látszik, egyelőre csak a pályára érvényes... Tovább olvasom