Újabb 60 perc edzőmeccs: Audi ETO-Debrecen 46-18

Nem volt egy súlycsoportban a két csapat. Az ETO edzett egy lazát a Larvikra.

Győri Audi ETO KC - DVSC-Fórum 46-18 (26-8)

A végeredméyn 46-18

Győri Audi ETO KC: Lunde Haraldsen, Tóth 4, Planéta 1, Radicevic 3, Löke 3, Vérten 3, Palkó 3, Schatzl 1, Görbicz 3 (1), Kovacsics 8 (2), Pálinger, Amorim 5, Orbán 6, Hornyák, Gros 6, Lekic.

A 40. győri gól Kovacsics Anikóé, majd Gros és Kudor lőtt egy-egy gólt. Pál köszönt be Pálingernek, majd Orbán ötödik gólját lőtte, aztán Palkó a harmadikat (43-16). A slusszpoén Tóthé lett 46-18.

Orbán jobb szélről felkanyarodva lőtt nagy gólt. Aztán jött egy Loki gól is.

Ana Gros lőtte ki a jobb alsót.

Pálinger Kati ismét büntetőt hárított.

Pálinger továbra is parádézik a kapuban. A gólok számolatlanul potyognak. Úgy tűnik a Debrecen leginkább a meccs végét jelző hármas sípszót várja.

Pálinger fogott ziccert. Aztán megvan a tizedik Loki gól és gyors győri válaz 33-10

Tóth Eszter lőtt szépen. 31-9. Aztán Planéta is bevágta távolról. 32-9. Debreceni időkérés.

Beállóból: 30-8. Ezt a büntetőt már belőtték. 30-9

Újabb hetest hagyott ki a Loki. Majd a kipattanót is mellé lőtték.

Az ETO-ban a cserék a pályán, de ők is parádéznak 29-8

Kovacsics Anikó lőtte a második félidő első gólját. 27-8. Bal szélről fejezett be az ETO. Húsz gól a különbség. 28-8

A második félidőt a Debrecen kezdte. Pálinger védte a debreceni büntetőt. Majd egy ziccert is fogott.

Radicevic könnyelműsködött el egy ziccert. Aztán Vérten passzolt a szélsőnek. Már szórakozik a csapat.

Potyognak a gólok számolatlanul. 23-8. Mire leírjuk már 24.

Lundét megtréfálta egy lövés. 21-7. Vérten beállt és betalált. 22-7

Szép támadás végén Amorim a gólszerző. 21-6

Ana Gros ismét lőtt. 19-6. És a huszadik gólt is Gros neve mellé írhatjuk. 20-6

Lunde védett majd középen indította Lökét. 17-6. Aztán a képlet ugyanaz, csak ezúttal Radicevic a befejező. 18-6. A debrecei edző reklamálásért sárgát kapott.

Löke lőtte a 16. gólt, máris tíz van közte. Debreceni időkérés.

Aztán Görbicz döntött úgy hogy passz helyett lő. 15-6

Lökét lökték el indulás közben. Két perces büntető. De a bírók csak szabaddobást adtak. Kovacsics Anikó viszont gólt lőtt. 14-6

Orbán Adrienn lőtte a tizenharmadik győri gólt. 13-6

Amorim a jobbszélről. 12-6

Beállót játszotta meg a Debrecen. 10-6. Gros ismét gólt lőtt. 11-6

Emberelőnyben az ETO. Amorim hát mögött passzolt Lökének, aki nem hibázott. 10-5

Ismét egy gyors lerohanást fejez be góllal a Debrecen. 8-5. Görbicz azonnal válaszolt. 9-5

Orbán ejtett a jobb szélről. 8-4

Görbicz és Amorim között harcolt ki büntetőt a Debrecen. 7-4

Amorim lőtt védhetetlenül a bal felsőbe. 7-3

Gyors támadás végén 6-3

Jobb szélről is eredményes a Loki. 6-2. Löke ziccerét fogta a debreceni kapus, de a kipattanó maradt az ETO-nál.

Ismét Görbicz állt oda a heteshez, ezúttal bevágta az irányító. 6-1

A balszélről lőtte első gólját a Debrecen. 5-1

Görbicz indította Kovacsics Anikót. 5-0

Nagy lövés végén Amorim lőtte a negyedik gólt. 4-0

A debreceni ziccert Lunde védte, a kontrából Gros talált be. 3-0

Gros lőtt kapufát, majd Amorim gólt. 2-0

Löke kapott sárga lapot lökésért. Majd a másik oldalon Löke harcolt ki büntetőt, de Görbicz elhibázta.

A mérkőzést az ETO kezdte. Lunde védett. Újabb győri támadás végén Gros lőtt gólt. 1-0

A győri kapuban Lunde Haraldsen kezd, Kovacsics a balszélső, mellette Amorim, Görbicz, Löke, Orbán és Gros.

Előzmények - Az Audi-ETO két Bajnokok Ligája-mérkőzés között – múlt vasárnap a dán FC Midtjylland, most hétvégén a címvédő norvég Larvik lesz az ellenfél – ezúttal bajnoki pontokért lép pályára szerdán 18 órakor.

Karl Erik Böhn együttese azt a Debrecent fogadja, mely nagy reményekkel vágott neki a szezonnak, de aztán az anyagi gondok miatt gyakorlatilag mára alig maradt felnőttkorú játékosa. Ennek ellenére a Loki fiataljai meg-megcsillantják olykor tehetségüket. A KEK-ben például sikerült kiharcolniuk a negyeddöntőbe jutást.

A találkozó esélyese ettől függetlenül a hazai fronton most már hosszú ideje veretlen Audi-ETO, melyben várhatóan mindenki pályára tud lépni, még az FCM ellen a második félidőben a combjába „medvepuszit" kapott Andrea Lekic is.

• 5. Gudianyu 2012. február 16. 13:51
    „Gratulálok, ügyesek voltak a fiatalok is!”
  • 4. Fritz 2012. február 15. 19:28
    „Hát azért ez nem semmi. Még akkor sem,ha tudjuk a tuloldalon mi minden nem történt az utobbi idöben.”
  • 3. mc 2012. február 15. 19:21
    „Végeredmény 46-18.