2017. 07. 25. kedd - Kristóf, Jakab 18°C | 25°C Még több cikk.

UEFA Futsal Cup: utolsó meccsét megnyerte a Rába ETO

Utolsó meccsét megnyerte a Győr az UEFA Futsal Kupa Tbilisziben zajló elitkörében.
Utolsó meccsét megnyerte a Győr az UEFA Futsal Kupa Tbilisziben zajló elitkörében, így a másik vasárnapi találkozó eredményétől függően még van minimális esélye a továbbjutást érő első hely megszerzésére.

Két döntetlen után a győriek a harmadik, utolsó fordulóban 3-2-re múlták felül az olasz Luparense együttesét, az európai szövetség honlapja szerint a magyar csapat győztes gólját Garrido Luque szerezte a 37. percben.

Ha a torna zárótalálkozóján a portugál Benfica és a házigazda grúz Iberia Star Tbilisi 0-0-s, vagy 1-1-es döntetlent játszik egymással, akkor a magyar bajnok jut a négyes döntőbe.

UEFA Futsal Cup, elitkör (Tbiliszi):

D csoport, 3. forduló:
ETO FC Győr-Luparense (olasz) 3-2 (1-1)

később:
Benfica (portugál)-Iberia Star Tbilisi (grúz) 16:15 ó

pénteken játszották:
Iberia Star Tbilisi-ETO FC GYŐR 2-2 (1-2)
Benfica-Luparense 3-2 (1-1)

csütörtökön játszották:
Benfica-ETO FC GYŐR 3-3 (0-0)
Iberia Star Tbilisi-Luparense 6-1 (2-0)

• 5. BudaiKr 2012. október 15. 17:15
    „azért ha hcsA még mindig a csapat melett lenne nem is lett vólna kétséges hogy a 4 közé kerülünk be...”
  • 4. Kispocak 2012. október 14. 21:51
    „Futsalban csoportmeccsek esetén három csapat pontazonosságánál első körben csak az egymás ellen elért eredményeket veszik figyelembe. Így, ha döntetlen lett volna a Benfica - Iberia meccs, akkor 3 db 5 pontos csapat lett volna. Első körben a Luparense ellen elért eredményeket nem vették volna figyelembe. Így az ETO-nak elég lett volna az egygólos győzelem, ha 0-0-ás, vagy 1-1-es döntetlen születik. 2-2-nél, mivel ő is 3-2 játszott az olaszokkal és a Benfica is, minden teljesen azonos lett volna. Ilyenkor először a sárgalapok száma alapján rangsorolnak, ha ez is azonos akkor az UEFA együttható dönt.”
  • 3. szetya 2012. október 14. 18:45
    „ezt én sem értettem...nem a gól különbség az első???nekünk a meccs előtt volt 0...az Iberiának meg plusz 5...azaz 6-ot kell rúgni különbségbe.....szerintem!
    de egyébként mindegy,mert az Iberia megverte a Benficát 7-4-re....mi meg csoport másodikként jobb helyezésben bízhatunk...

SZÉP VOLT FIÚK!”
  • 2. artie75 2012. október 14. 18:29
    „Azért majd meséljétek el, melyik az az eredmény, amellyel az ETO továbbjut. Segítek: egyik sem. Az egyetlen esély az lett volna, ha hattal nyernek, a másik meccs meg iksz.”
  • 1. pintér 2012. október 14. 17:51
    „Dróth Zoli országos cimbim legyetekl ott!!!!”

Kettős Red Bull-siker Dél-Koreában: Vettel a vb-pontverseny élén

Sebastian Vettel rajt-cél győzelemmel teljesítette a dél-koreai nagydíjat, ezzel átvette a vezetést a vb-pontversenyben. Webber másodikként, Alonso harmadikként ért célba. Tovább olvasom