2016. 12. 06. kedd - Miklós -6°C | 3°C

UEFA Futsal Cup - Újabb bravúros győri pontszerzés

Marcos Angulo győri csapata 2-1-re vezetett a félidőben, a hazaiak azonban a második játékrész közepén egyenlítettek.

UEFA Futsal Cup, elitkör (Tbiliszi): D csoport, 2. forduló: Iberia Star Tbilisi-ETO FC Győr 2-2 (1-2)

Második mérkőzésén is bravúros döntetlent ért el a Győr az UEFA Futsal Kupa elitkörében, Tbilisziben: a magyar bajnok pénteken a házigazda Iberia Star Tbilisi együttesével játszott 2-2-őt.

Az európai szövetség (UEFA) hivatalos honlapjának beszámolója szerint Marcos Angulo győri csapata 2-1-re vezetett a félidőben, a hazaiak azonban a második játékrész közepén egyenlítettek.

A hajrában akár a győzelmet is megszerezhette volna az első fordulóban a portugál Benficával 3-3-at játszó magyar alakulat, de Juanra a kapufát találta el. A Győr a vasárnapi zárófordulóban a még pont nélkül álló olasz Luparense ellen lép pályára, továbbjutási esélye azonban győzelem esetén is minimális.

Gól: Romario (9.), Rafa (31.), illetve Dróth (7.), Luque (18.)

• 5. Cica810 2012. október 17. 09:55
    „A szégyen az, hogy Magyarországon, Győrben még nem ismerik el ezt a sportágat. Nem úgy mint Spanyolországban, Portugáliában.. sorolhatnánk. Ez a csapat hatalmasat vitt véghez, csak gratulálni lehet hozzá! Reméljük eljön az idő, amikor a hozzáértők itt is támogatni, segíteni fogják ezt a gyönyörű játékot és a népszerűsítését kis hazánkban!