2016. 12. 06. kedd - Miklós -6°C | 3°C

U20-as VB: Legyőzte az olaszokat, és elődöntőt játszik a magyar válogatott!

Labdarúgás - Fantasztikus mérkőzésen legyőzte Olaszországot, és elődöntőt játszhat az egyiptomi U20-as világbajnokságon a magyar válogatott!
 A mieink Németh Krisztián duplájával és Koman találatával hosszabbítás után nyertek. A fináléba jutásért Ghánával játszunk.

MAGYARORSZÁG - OLASZORSZÁG 3-2 (1-0, 1-1, 1-1)
U20-as VB, negyeddöntő

Magyarország: Gulácsi - Szekeres A., Debreceni, Szabó J., Zámbó - Koman, Korcsmár (Takács 79.p.), Kiss M. (Futács 86.p.), Gosztonyi - Németh, Simon A. (Dudás 59.p.)

Olaszország: Fiorillo - Bini, Gentili, Albertazzi, Mazzotta - Della Penna (Bonaventura 58.p.), R.Garibaldi (Romizi 66.p.), Mazzarani, Calderoni, Mustacchio - Misuraca (Eusepi 46.p.)

Gólszerzők: Koman (2.p. tizenegyesből), Németh (112.p., 117.p.) ill. Mazzotta (82.p.), Bonaventura (113.p.)

Kiállítva: Szekeres (90.p.) ill. Gentili (71.p.), Bini (83.p.), Albertazzi (115.p.)

120. perc: Vége!!! Ott vagyunk az elődöntőben!

117. perc: Koman szenzációs passzával megint Németh ugrott ki a védők közül. Góóóóól!!!! 3-2.

115. perc: Futácsot rántja le Albertazzit. Ez is piros lap.

113. perc: Bonaventura egyenlít... 2-2.

112. perc: Vezetünk!!! Koman ugratta ki középen Németh Krisztiánt. A tizenhatoson belül elhúzza a kapus mellett, és belövi. 2-1.

106. perc: Máris folytatódik a mérkőzés. Máris egy helyzet! Németh ugratta ki Futácsot, aki 7 méterről a kapusba lőtt.

105. perc: Vége a hosszabbítás első félidejének.

104. perc: Gosztonyi egy 17 méteres szabadrúgást lőtt fölé.

99. perc: Dudás felszabadítása majdnem a saját kapunkban köt ki. Megúsztuk...

98. perc: Bonaventura vezette keresztbe a tizenhatos előtt a labdát. A bal alsóba visszahúzott lövését Gulácsi hatalmas bravúrral védte.

95. perc: Németh forgatta meg középen a teljes olasz védelmet, de 14 méteres lövésébe beleléptek.

91. perc: Elkezdődött a hosszabbítás első félideje.

90. perc: Színészkednek az olaszok. Mustacchio játssza el, hogy Szekeres megütötte. A magyar védő is pirosat kap. Vége a rendes játékidőnek, jön a hosszabbítás.

86. perc: Kiss Mátét Futács váltja.

83. perc:  A gól után Binit azonnali pirossal kiállítja a játékvezető, miután odarúgott Komannak.

82. perc:  Egyenlítettek az olaszok... Mazzotta lépett ki egy remek indításból a bal oldalon, majd 6 méterről kilőtte a jobb felső sarkot. 1-1.

81. perc: Bini terítette le Gosztonyit. Sárga lap.

79. perc: Cserélünk. Korcsmár jön le, Takács Péter áll be.

77. perc: Calderoni 17 méteres szabadrúgását védte Gulácsi úgy, hogy nem pattant ki róla a labda.

73. perc: Kiss M. kapott sárgát.

72. perc: A szabadrúgás után Dudás elé kerül a labda. Huszonötről lőtt. A kapus védett.

71. perc: Gentili rántja le Németh Krisztiánt -ugyanúgy, mint a tizenegyes előtt, csak most a büntető területen kívül. Piros lap! Emberelőnyben vagyunk.

69. perc: Gosztonyi lőtt 15 méterről ballal. A kapus a jobb alsóból szedte ki vetődve a labdát.

67. perc: Újabb helyzetig jutunk! Koman lövését védte bravúrral Fiorrilo. Másodpercekkel később Mustacchio is próbálkozott, Gulácsi magabiztosan védte a kellemetlen löketet.

63. perc: Nagyon betömörülünk a kapunk elé, magunkra húzzuk az olaszokat. Kontrákra játszik a magyar válogatott.

59. perc: Csere nálunk is: Simon helyére Dudás érkezik. Koman kerül eggyel beljebb a középpályán, Dudás pedig marad a jobb oldalon.

58. perc: Olasz csere. Bonaverntura váltja Della Pennát.

57. perc: Óriái helyzetet szórakoztunk el. Németh ugratta ki a jobb ldalon, a tizenhatoson belül Komant, aki a kapussal szemben találta magát. A kapitány nem lőtt, inkább középre adott, de egy érkező védő a gólvonal elől kivágta a labdát.

54. perc: Sokkal többet birtokolják a labdát az olaszok, de igazán nagy helyzeteket nem sikerül kialakítaniuk. Mazzarani  25 méteres bombája azonban kevéssel ment mellé.

48. perc: Koman kap sárga lapot. A csapatkapitány kihagyja az elődöntőt, ha továbbjutunk.

46. perc: Elkezdődött a második félidő. Az olaszok cseréltek. Eusepi érkezett Misuraca helyére.

45. perc: Az olaszoké a félidő hajrája. Azért nekünk is van lehetőségünk, Gosztonyi lő a sorfalba egy 20 méteres szabadrúgást. Vége a félidőnek. Koman találatával vezetünk!

41. perc: Rossz felszabadítás után Della Pennához kerül a labda, aki  a jobb oldalról, 10 méterről keresztbe ellövi a kapunk előtt a labdát.

39. perc: Hatalmas küzdelem a pályán. A mieink nem ismernek elveszett labdát.

30. perc: Ezúttal is sokat próbálkozunk távolról. Simon A.  22 méteres lövése szállt fölé.

27. perc: Gosztonyi ívelt fel a kapu elé egy szabadrúgást a bal oldalról. A hosszún érkező Korcsmár csúsztatott. Mellé.

24. perc: Ezt megúsztuk! Bini jött előre egy szögletnél, de 5 méterről centikkel a bal kapufa mellé ment a fejese.

17. perc: Simon passza után Gosztonyi kevergetett, ám a szélső lövése jócskán fölé szállt.

14. perc: Újra Németh. 18 méteres lövését Fiorillo védte a bal felső sarok elől nagyot vetődve.

10. perc: Ez Németh meccse lehet. Némó ezúttal Simontól kapott nagy labdát, ám 10 méterről külsővel mellé lőtt, ebben több volt. A labda megpattant egy védő lábán, így szöglet jött, de nem volt veszélyes.

2. perc: Koman Vladimir nagy erővel a kapu jobb oldalába lőtte a balra vetődő Fiorillo mellett a tizenegyest. 1–0.

1. perc: És rögtön egy büntető! Németh Krisztián fordult le Gentiliről, aki szabálytalanul földre vitte, Óscar Ruíz pedig megítélte a jogos büntetőt!

1. perc:A magyar csapat kezdte a mérkőzést.