2017. 02. 22. szerda - Gerzson 3°C | 9°C Még több cikk.

Tovább szárnyal az ETO

Labdarúgás - A zöld-fehérek tovább folytatják remek sorozatukat, győzelmükkel újabb nagy lépést tettek a dobogó felé. A budapesti Szőnyi úton rendezett mérkőzésen az ETO több helyzetet dolgozott ki a Tatabányánál, így megérdemelten nyerte meg a harmadik tavaszi mérkőzését is az NB I-ben.
Tatabánya-Győri ETO FC 1-3 (0-1)
Budapest, BVSC-stadion, Soproni Liga labdarúgó-mérkőzés, 300 néző. V.: Király (Huszár B., Kovács Z.).
Tatabánya: Herbert - Almási (Ferenczi, 67.), Vámosi, Dienes, Farkas V., Szilágyi, Balogh Z., Lázár (Béres, 60.), Megyesi, Flores, Tarcsa (Asztalos, 74.). Edző: Octavio Zambrano.
Győri ETO FC: Sztevanovic - Dudás, Stark, Supic, Völgyi, Pákolicz (Böőr, 46.), Jäkl (Eugene, 70.), Józsi, Koltai, Tokody, Brnovic (Copa. 83.). Edző: Egervári Sándor.
Gsz: Béres (72.), ill. Brnovic (21.), Böőr (54., 60.).

21. p: Egy bedobást követően Tokody elé került a labda, aki Brnovichoz passzolt és a csatár közelről a rövid alsó sarokba lőtt. 0-1.

54. p: Brnovic kiugratása után Böőr tizenhat méterről lőtt laposan a kapu közepébe. 0-2.

60. p: Formás győri akciót követően Völgyi adta be a labdát bal oldalról, Tokody mellel lekészítette azt Böőrnek és a középpályás tizennégy méterről a hosszú felső sarokba bombázott. 0-3.

72. p: Megyesi bal oldali szöglete után Béres fejelt nyolc méterről a bal alsó sarokba. 1-3.

Octavio Zambrano: - Nem tetszett, amit az első félidőben láttam. Egy jó csapat ellen szervezetlenül futballoztunk, a játékosok nem azt csinálták, amit kértem tőlük.

Egervári Sándor: - A Tatabánya nehézzé tette számunkra a mérkőzést, de a második félidőben már nem csak a helyzetek kialakításában jeleskedünk, hanem góljainkkal magabiztossá tettük a győzelmünket. Nagyon köszönjük a bennünket nagy számban elkísérő szurkolóink segítségét.

Átgázolt a Foton a Kanizsán

Kosárlabda - Huszanhat ponttal bizonyult jobbnak a győri csapat a Kanizsánál. A vendégek az első két… Tovább olvasom