2016. 12. 05. hétfő - Vilma -6°C | 4°C

Történelmi győzelem: Larvik-Audi-ETO KC 16-25

Fantasztikus játékkal aratott győzelmet a Larvik otthonában a Győri Audi-ETO a BL-középdöntő 3. fordulójában.

Az első félidőben szenzációs formában játszó Győri Audi ETO KC 25-16-ra nyert szombaton legnagyobb ellenfelének, a norvég Larviknak az otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjében.

Így szinte biztos, hogy Görbiczék megnyerik a csoportjukat, és kedvezményezettek lesznek az elődöntőben.

60. perc - Hornyák góljával 16- 25 a végeredmény!

59 . perc - Spiridon góljával 16-24

59. perc - Norvég góllal 16-23-ra változik az eredmény.

58. perc - Lunde parádés sorozata, szinte mindent kivéd a kapus!

57. perc - Amorimot kiküldik két percre, s mivel ez a harmadik neki, így piros lapot kap.

54. perc - Bradenau újabb góljával 15-23

53. perc - Győri gól az időkérés után. 15-22

53. perc - Időt kérnek a norvégok.

52. perc - Riegelhuth bevarrta a labdát. 15-21

50. perc - Bradenaura lehet számítani a nehéz pillanatokban. 14-21

49. perc - Löke góljával 14-20

48. perc - Góól! Nagyon kellett Bradenau lövése. 13-20

46. perc - Jönnek a norvégok, Larsen gólt lő. 13-19

46. perc - Konkoly Csaba sárgalapot kap reklamálásért.

45. perc - Breivang góljával 12-19

44. perc - Taktikus játékot játszik most a Győr, a norvégoknál pedig nagyon sok a technikai hiba.

41. perc - Ismét norvég gól. 11-19

39. perc - 10-19, emberelőnyét használta ki a norvég csapat.

38. perc -  Löke gólja. 9-19 Kovacsis kiállításával kettős emberhátrány.

36. perc -  Hornyákot két percre kiállítják.

33. perc - Első norvég gól a második játékrészben. 8-19

32. perc - Mravíková gól. 7-19

31. perc - Amorim góllal kezdődik a második félidő. 7-18

Vége az első félidőnek, Larvikban a Győr döbbenetes különbséggel, fantasztikus játékkal 17-7-re vezet.

30. perc - Hétméteres a győrieknek, Görbicz ezúttal is belövi. 7-17

29. perc - Görbicz zseniális góljával 7-16

29. perc - Hétméteres a norvégoknak, kiállítás Hornyáknak. Gólt lőtt a Larvik. 7-15

27. perc - Hét győri játékos lőtt összesen gólt eddig a mai meccsen, így már 6-15 az eredmény.

26. perc - Larvik góllal 6-14

25. perc - Bradenau góljával 5-14

24. perc - Ismét a norvégok jöttek. 5-13

23. perc - Elkiabáltuk, szép gól a Larviktól. 4-13

22. perc - A győriek már 3-13-ra vezetnek.

22. perc - Haraldsennek ma nem lehet több gólt lőni!! Zseniálisan véd a kapus.

21. perc - Újabb győri gól. 3-12

20. perc - Spiridon gól. 3-11

19. perc - Lunde hatalmas védése.

18. perc - Ismét hétméteres az ETO-nak, Görbicz ezúttal is értékesíti. 3-10

17. perc - Görbicz újabb hetese. 3-9

16. perc - Remek győri védekezés, Haraldsen is fantasztikus formában.

15. perc - Újabb Amorim gól. 3-8

14. perc - Indításból gól a norvégoknak. 3-7

11. perc - Hatalmas Amorim gól. Időt kér a Larvik 2-7

10. perc - Hétméteres következik a győrieknek. Görbicz gól. 2-6

7.perc - Nagyszerű kezdés, Vérten góljával 2-5

7. perc - Spiridon gól. 2-4

6. perc - Vérten góljával. 2-3

5. perc - Újabb norvég gól. 2-2

4. perc - Amorim második gólja. 1-2

2.perc - Megvan az egyenlítés. 1-1

1. perc - Vezet az Audi ETO. 0-1

Larvik (norvég)-Győri Audi ETO Arena Larvik. Vezeti: Horacek, Novotny (csehek)

Larvik: Leganger, Rantala, - Breistol, Breivang, Hammerseng, Johansen, Jorum, Kurtovic, Larsen , Löke , Medvegyeva, N. Mörk, T. Mörk, Nyberg, Riegelhuth, Rustad Kristiansen, Stange

Győr: Haraldsen, Pásztor, Pálinger - Tóth E., Kurucz, Palkó, Görbicz, Vérten, Mravíková, Szölösi, Bárány, Kovacsics, Brădeanu, Amorim, Mayer, Hornyák, Gros, Spiridon, Schatzl

Előzmények:

Két győzelemmel kezdte a Bajnokok Ligája második körét az Audi-ETO és a norvég Larvik együttese is. A két csapat ma délután Norvégiában találkozik, s a győztes nagyot lép a továbbjutás felé. A győriek az első fordulóban a Dinamo Volgograd, a norvégok a német Leipzig otthonában győztek, egyaránt 26–24-re. Múlt héten Győrben az Audi-ETO 25–20-ra verte a lipcseieket, míg a Larvik gyakorlatilag átgázolt az oroszokon: 41–20-as sikert ért el.