2017. 07. 20. csütörtök - Illés 19°C | 34°C Még több cikk.

Tornagyőzelem: bet-at-home Szabella Kupa: Audi ETO-Larvik 28-23

Három győzelemmel az Audi ETO nyerte a Győrben rendezett bet-at-home Szabella Kupát, miután vasárnap felülműlta a BL-győztes Larvikot is.
Igazi presztízscsata

Akár egy tétmeccsen, úgy küzdött egymással az AUDI ETO és a BL-győztes Larvik. Félidőben háromgólos volt a győri előny.

Már az első percektől látszott, hogy ez a meccs más lesz mint az összes többi a Szabella-Kupán. A Larvik lőtte az első gólt a meccsen, de ezután csak rohantak az eredmény után, hiszen gyorsan átvette a vezetést norvég ellenfelétől a magyar bajnok. A félidő nagy csatát hozott, de a Larvik nem tudta utolérni az ETO-t, így 16-13-as győri vezetéssel mehettek pihenni a csapatok.

A második játékrész ha lehet még jobb volt mint az első, két-három gólos győri előny volt szinte végig a játékrészben. Az 50. percben 25-21-re vezettek a győriek. Pálinger remekül védett, de ki kell emelni a remek védőmunkát is.

Az utolsó 10 percben kevés gól esett, de így is magabiztosan nyerte meg a meccset az Audi ETO! A vége 28-23!

(Forrás: gyorietokc.hu)

• 1. xverax 2011. augusztus 28. 22:25
    „grat. a csapatnak”

Nem bírt egymással a Győrszemere és az Öttevény

A megyei I. osztályban csak a Ménfőcsanak, a Kapuvár és a Jánossomorja tudott hazai pályán nyerni. Tovább olvasom