2017. 04. 24. hétfő - György 3°C | 15°C Még több cikk.

Több százezres támogatás

Több mint háromszázezer forintot gyűjtöttek össze a jubileumi Lions-kupa résztvevői. A pénzt a mindszentpusztai autistaalapítvány kapja.
A 10. alkalommal megrendezett Lions-kupa küzdelmein a résztvevők remek időben, a Győri Tenisz Club kellemes környezetben lévő, jól előkészített Kálóczy téri pályáin órákon át sportolhattak, s a nevezési díjakból, valamint a szponzori összegekből a rászorultakat segíthették.
A lapunk által is támogatott 10. Lions-kupa teniszversenyt két versenyszámban, férfi párosban és vegyes párosban rendezték meg, s a résztvevők teljes egyetértésével a versenyzői kategória teniszezőivel együtt indultak az amatőrök is.

A vegyes párosok körmérkőzéses vetélkedőjéből – valamennyi találkozóját nyerve – a Szilbek Katalin, Döncző Zoltán kettős került ki győztesen, a második helyen a Vulcz Lilla és Nagy Gábor alkotta duó, a harmadikon pedig a Nádori Katalin, Komjáthy Mihály páros végzett.
Férfi párosban hat mérkőzést kellett zsinórban megnyerni a győzelemhez vezető úton, s ez a Somogyi Mihály, Pesztenlehrer Zsolt kettősnek sikerült. Mögöttük a döntőben elszenvedett egyetlen vereséggel a második helyen a dr. Németh Viktor, Rózsa Gábor pár végzett, a harmadik helyen pedig a Tullner Péter és Csákvári Zoltán által alkotott kettős fejezte be a versenyt.

Nagy Gábor, az Első Győri Lions Club alelnöke, a verseny igazgatója elmondta, a nevezési díjakból, valamint a szponzorok által felajánlott összegekből 348 ezer forintot tudnak átutalni a mindszentpusztai autistaalapítvány számlájára.

Illés Ferenc

Hamilton diadala, Kubica borzalmas balesete

Lewis Hamilton, a McLaren-Mercedes brit pilótája nyerte vasárnap az 58. Forma–1-es gyorsasági… Tovább olvasom