Kisalföld logö

2018. 08. 16. csütörtök - Ábrahám 17°C | 28°C Még több cikk.

Tizenhat csapattal rajtol a megyei I. osztály - mutatjuk az őszi fordulók menetrendjét

Az SC Sopron besorolása után elkészült a Duna Takarék labdarúgó megyei első osztály őszi idényének sorsolása.
1. forduló, 2018. 08. 11., szombat, 18 óra: SC Sopron–Gyirmót II, Nyúl–Öttevény, Pannonhalma–SFAC. 2018. 08. 12., vasárnap, 18 óra: Beled–Csorna, Lébény–Lipót, Fertőszentmiklós– Bácsa, Jánossomorja–Kapuvár, Győrszentiván–Gönyű.

2. forduló, 2018. 08. 18., szombat, 15 óra: Öttevény–Gyirmót II. 2018. 08. 18., szombat, 18 óra: SC Sopron–Lébény, Kapuvár–Fertőszentmiklós, Csorna– Jánossomorja. 2018. 08. 19., vasárnap, 18 óra: Gönyű–Beled, Pannonhalma–Nyúl, Bácsa– SFAC, Lipót–Győrszentiván.

3. forduló. 2018. 08. 25., szombat, 17 óra: Gyirmót II–Pannonhalma, SC Sopron–Öttevény, SFAC–Kapuvár. 2018. 08. 26., vasárnap, 17 óra: Nyúl–Bácsa, Beled–Lipót, Fertőszentmiklós– Csorna, Jánossomorja–Gönyű, Győrszentiván–Lébény.

4. forduló, 2018. 09. 01., szombat, 17 óra: Csorna–SFAC. 2018. 09. 02., vasárnap, 17 óra: Kapuvár–Nyúl, Gönyű–Fertő- szentmiklós, Pannonhalma–Öttevény, Bácsa–Gyirmót II, Lébény–Beled, Lipót–Jánossomorja, Győrszentiván–SC Sopron.

5. forduló, 2018. 09. 08., szombat, 16 óra: Gyirmót II–Kapuvár, SC Sopron–Pannonhalma, SFAC–Gönyű. 2018. 09. 09., vasárnap, 16 óra: Nyúl–Csorna, Beled–Győrszentiván, Öttevény– Bácsa, Fertőszentmiklós– Lipót, Jánossomorja–Lébény.

6. forduló, 2018. 09. 15., szombat, 16 óra: Kapuvár–Öttevény. 2018. 09. 16., vasárnap, 16 óra: Beled–SC Sopron, Csorna–Gyirmót II, Gönyű–Nyúl, Bácsa–Pannonhalma, Lipót–SFAC, Fertő- szentmiklós–Lébény, Győrszentiván–Jánossomorja.

7. forduló, 2018. 09. 22., szombat, 16 óra: Gyirmót II–Gönyű, SC Sopron–Bácsa, SFAC–Lébény, Nyúl–Lipót. 2018. 09. 23., vasárnap, 16 óra: Pannonhalma–Kapuvár, Öttevény–Csorna, Fertőszentmiklós–Győrszentiván, Jánossomorja–Beled.

8. forduló, 2018. 09. 29., szombat, 16 óra: Kapuvár–Bácsa, Csorna–Pannonhalma. 2018. 09. 30., vasárnap, 16 óra: Beled–Fertőszentmiklós, Gö- nyű–Öttevény, Lébény–Nyúl, Lipót–Gyirmót II, Jánossomorja–SC Sopron, Győrszentiván–SFAC.

9. forduló, 2018. 10. 06., szombat, 15 óra: Gyirmót II–Lébény, SC Sopron–Kapuvár, SFAC–Beled. 2018. 10. 07., vasárnap, 15 óra: Nyúl–Győr- szentiván, Pannonhalma–Gö- nyű, Bácsa–Csorna, Öttevény– Lipót, Fertőszentmiklós–Jánossomorja.

10. forduló, 2018. 10. 14., vasárnap, 15 óra: Beled–Nyúl, Csorna–Kapuvár, Gönyű–Bácsa, Lébény–Öttevény, Lipót– Pannonhalma, Fertőszentmiklós–SC Sopron, Jánossomorja–SFAC, Győrszentiván–Gyirmót II.

11. forduló, 2018. 10. 20., szombat, 15 óra: Gyirmót II–Beled, SC Sopron–Csorna, SFAC–Fertőszentmiklós, Kapuvár–Gönyű. 2018. 10. 21., vasárnap, 15 óra: Nyúl–Jánossomorja, Pannonhalma–Lébény, Bácsa–Lipót, Öttevény–Győr- szentiván.

12. forduló, 2018. 10. 27., szombat, 14 óra: SFAC–SC Sopron. 2018. 10. 28., vasárnap, 14 óra: Beled–Öttevény, Gönyű– Csorna, Lébény–Bácsa, Lipót–Kapuvár, Fertőszentmiklós–Nyúl, Jánossomorja–Gyirmót II, Győrszentiván–Pannonhalma.

13. forduló, 2018. 11. 03., szombat, 14 óra: Gyirmót II– Fertőszentmiklós, Kapuvár– Lébény, Csorna–Lipót. 2018. 11. 03., szombat, 15 óra: SC Sopron–Gönyű. 2018. 11. 04., vasárnap, 14 óra: Nyúl–SFAC, Pannonhalma–Beled, Bácsa– Győrszentiván, Öttevény–Jánossomorja.

14. forduló, 2018. 11. 10., szombat, 14 óra: SFAC–Gyirmót II. 2018. 11. 11., vasárnap, 14 óra: Nyúl–SC Sopron, Beled–Bácsa, Csorna–Lébény, Lipót–Gönyű, Fertőszentmiklós– Öttevény, Jánossomorja–Pannonhalma, Győrszentiván–Kapuvár.

15. forduló, 2018. 11. 17., szombat, 14 óra: Gyirmót II– Nyúl, Kapuvár–Beled, Csorna–Győrszentiván. 2018. 11. 17., szombat, 15 óra: SC Sopron–Lipót. 2018. 11. 18., vasárnap, 14 óra: Gönyű–Lébény, Pannonhalma–Fertőszentmiklós, Bácsa–Jánossomorja, Öttevény–SFAC.

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Nyíltvízi úszó Eb - Elutasították a magyarok óvását, Rasovszky ezüstérmes

Nem hirdettek holtversenyt. Tovább olvasom