2017. 03. 24. péntek - Gábor, Karina 5°C | 16°C Még több cikk.

Tizenhárom percig jól ment

Röhnisch Foton Sopron DKSK 55 59 (9–9, 22–19, 11–20, 13–11) Sopron, női Magyar Kupa , negyeddöntő-visszavágó, 300 néző. V.: Németh, Török.

Röhnisch Foton Sopron- DKSK

55
59
(9–9, 22–19, 11–20, 13–11)

A fehér mezes hazaiak búcsúztak a kupától.
Sopron, női Magyar Kupa , negyeddöntő-visszavágó, 300 néző. V.: Németh, Török.
Edző: Földi Sándor
A nyugodtan játszó vendégek Brosovszky és Eördögh révén előbb fordítottak, majd el is húztak.
A zárószakaszban óriási elszántsággal próbálta meg legalább hazai pályán a győzelmet kicsikarni a Foton, ám a DKSK kettős győzelemmel jutott a négy közé.

Mol Szolnok - Soproni Ászok-SMAFC

79
74
(25–18, 22–26, 13–10, 19–20)
Szolnok, NB I-es férfimérkőzés, 1000 néző. V.: Ádám, Győrffy.
Edző: Vetési Imre

Az alsóházi rangadót a hazai- ak kezdték jobban. Kihasználva a soproniak védekezési hibáit, 10 ponttal elhúzott a Szolnok. A félidő vége viszont a soproni csapaté volt. A 36. percben Palotai kosarával átvették a vezetést Vetési Imre fiai, a végén mégis a hazaiak örülhettek.