Kisalföld logö

2017. 10. 19. csütörtök - Nándor 9°C | 18°C Még több cikk.

Tizenhárom góllal válaszolt a Répcementi

Elkezdődtek a megyei labdarúgó bajnokságok. A hétvége eredményei.
Eredmények:
Megyei I. o.
Koroncó - Töltéstava 3-1 (U19 6-1)
Rajka - Beled 0-0 (U19 13-0)
Hédervár - Lipót 1-3 (U19 3-0)
Gönyű - Kapuvár 0-0 (U19 0-4)
Fertőszentmiklós - Tét 5-0 (U19 6-2)
Öttevény - Jánossomorja 1-0 (U19 0-6)
Lébény - Petőháza 3-2 (U19 1-2)
Ménfőcsanak - Győrszemere 2-3 (U19 3-2)

Megyei II. o.
Győri csoport
Pannonhalma - Táp 3-0 (U19 4-1)
Győrszentiván - Bajcs 3-1 (U19 3-1)
Felpéc - Nyúl 0-6 (U19 1-9)
Abda - Rábapordány 1-0 (U19 0-6)
Győrújbarát - Bácsa 3-2 (U19 2-6)
Kóny - DAC 1912 2-2 (U19 2-4)
Egyed - Kajárpéc elmaradt
Pér - Győrújfalu 1-1 (U19 3-5)

Mosonmagyaróvári csoport
Enese - Dunaszeg 2-2 (U19 0-6)
Máriakálnok - Győrsövényház 2-1 (U19 1-0)
Győrzámoly - Püski 6-2 (U19 4-2)
Kunsziget - Börcs 2-1 (U19 1-6)
Károlyháza - Hegyeshalom 0-4 (U19 2-4)
Bősárkány - Dunakiliti 2-3 (U19 5-1)
Bezenye - Mosonszolnok 1-4 (U19 1-5)
Barbacs - Mosonszentmiklós 1-2 (U19 0-2)

Soproni csoport
Rábakecöl - Iván 4-2 (U19 4-1)
Répcementi - Mihályi 13-1 (U19 6-0)
Fertőendréd - Egyházasfalu 2-1 (U19 0-3)
Nagycenk - Vitnyéd 3-4 (U19 1-2)
Lövő - Babót 2-3 (U19 5-1)
Osli - Szany 3-1 (U19 0-5)
Hegykő - Ágfalva 4-0
Veszkény - Rábaszentandrás 3-4 (U19 2-2)

Megyei III. o.
A csoport
Csikvánd - Veszprémvarsány 4-1 (U19 4-1)
Győrasszonyfa - Bakonyszentlászló 8-0
Győrság - Écs 2-3 (U19 0-7)
Pázmándfalu - Mezőörs 0-2 (-)
Mindszentpuszta - Gyarmat 2-2 (U19 0-4)
Gyömöre - Nyalka 3-1
Tényő - Szerecseny 1-2 (U19 3-5)
Bakonyszentkirály - Sokorópátka (U19 0-1)

B csoport
Nagyszentjános - Vámosszabadi 2-3 (-)
Ikrény - Futura Mosonmagyaróvár II 3-3 (-)
Dunakiliti II - Abda II 6-2 (-)
Mosonudvar - DAC 1912 II. 7-0 (-)
Győrladamér - Mosonszentmiklós II. 7-1 (-)
Dunaszentpál - Győrszentiván II. 3-3 (-)
Dunasziget - Rajka II. (-)

C csoport
Nádorváros - Darnózseli 2-1 (U19 3-0)
Levél - Rábacsécsény 4-2
Ásványráró - Újrónafő 5-0 (U19 3-2)
Mecsér - Bőny 5-0 (U19 0-5)
Bezi - Halászi 1-4 (U19 0-5)
Acsalag - Kimle (-)
Rábaszentmihály - Várbalog 2-5 (-)
Rábapatona - MITE 3-4

D csoport
Kisfalud - Rábacsanak 0-2 (-)
Markotabödöge - Agyagosszergény 4-5
Magyarkeresztúr - Vág 1-1 (U19 2-3)
Bágyogszovát - Bodonhely 0-0
Jobaháza - Szil 3-1 (U19 1-4)
Szárföld - Himod 4-5 (-)
Csapod - Szilsárkány-Pásztori 3-5 (U19 1-2)
Farád - Rábatamási 2-2 (U19 2-4)

E csoport
Fertőszéplak - Nagylózs 2-1 (-)
Pereszteg - Balf 1-1
Kópháza - Újkér 1-3 (U19 4-0)
Répcevis - Sopronhorpács 5-4 (U19 0-1)
Sarród - SFAC 0-7 (-)
Harka - Sopronkövesd 8-0 (-)
Zsira - Und 4-5 (-)
Fertőd - Fertőrákos 3-1 (-)

Olvasóink írták

  • 1. alekínyó 2012. augusztus 20. 22:47
    „Hajrá Osli!”

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

A Rába ETO nyerte a futsal Szuperkupát

Péntek este Salgótarjánban megvédte, és már harmadszor nyerte el a Szuperkupát a Rába ETO. Tovább olvasom