2017. 10. 17. kedd - Hedvig 11°C | 21°C Még több cikk.

Tizenegy díjazott

Kerékpár - Tizenegy soproni versenyző kapott elismerést a Magyar BMX Cross-Triál Szövetség országos díjkiosztóján a 2009-es országos bajnokság helyezései alapján.
A Soproni Autóklub BMX-esei négy első, négy második, két harmadik és egy ötödik helyet szereztek meg.

Dietrich Tamás elnök beszédében kiemelte: a tavalyi esztendő egyik nagy sikere volt, hogy a magyar versenyzők kiharcolták az indulási jogot a szingapúri diákolimpiára. Ez azért is nagy szó, mert összesen negyven magyar sportoló vehet részt az eseményen, közülük négyen a kerékpársportot képviselik. A soproni Radasics Tibor elnökségi tag elmondta: a szülők segítsége nélkül nem érhettek volna el ilyen jó eredményeket.

Európa-bajnoki futamon 72-szer álltak rajthoz a mieink, ötször a középdöntőig meneteltek a kerékpárosok. Két döntős helyezés is összejött: a soproni Rozsenich Gábor Dániában, a budapesti Szoboszlai Patrik Norvégiában lett negyedik. Három junior versenyző vett részt világbajnokságon: a soproni Rozsenich Gábor és Igar Balázs, valamint Babarczi Balázs.

A soproni kitüntetettek. Felnőtt kategória: 1. Prájczer Péter (KTM Sportklub), 2. Rozsenich Gábor (Soproni Autóklub SE), ...5. Igar Balázs (Soproni Autóklub SE). Ifjúsági kategória: 2. Pichler Dániel (Soproni Autóklub SE). Serdülő kategória: 1. Bartal Ödön József (Soproni Autóklub SE), 2. Kelemen Botond (Soproni Autóklub SE). Gyermek kategória: 1. Sági Ádám (Soproni Autóklub SE), ...3. Forgács István (Soproni Autóklub SE). Fiú 8 kategória: 1. Pichler Igor (Soproni Autóklub SE), 2. Horváth Márk (Soproni Autóklub SE), 3. Ozsgyán József (Soproni Autóklub SE). Csapatbajnokság: 1. Soproni Autóklub SE, ...5. KTM Sportklub Sopron.

A szövetség az év sportolójának Rozsenich Gábort választotta.

SMAFC: felemás évkezdés

Kosárlabda - A SMAFC-NYME férficsapata hazai győzelemmel kezdte az NB I/B-s bajnokság… Tovább olvasom