2016. 12. 04. vasárnap - Borbála, Barbara -5°C | 3°C

Testépítés - Bogáti Árpád világbajnok

A csornai Body Aréna veterán versenyzője, Bogáti Árpád a mintegy húsz versenyzőt felvonultató masters 40–50 év közötti kategóriában aranyérmes
A szlovéniai Koperban rendezték meg az IBFF testépítő- és fitnesz-világbajnokságot, amelyen több mint kétszáz versenyző mérette meg magát a különböző kategóriákban. A csornai Body Aréna veterán versenyzője, Bogáti Árpád a mintegy húsz versenyzőt felvonultató masters 40–50 év közötti kategóriában aranyérmes lett.

Ez a második dobogós világbajnoki helyezése a 43 éves testépítő-bajnoknak, amelyet a tavaszi versenyidényben szerzett.

Férfi vízilabda világliga: Kiütéses siker a brazilok ellen, megvan a csoportgyőzelem

A kínaiak feletti 18-8-as győzelem és a horvátoktól elszenvedett 15-12-es vereség után harmadik… Tovább olvasom