2017. 03. 28. kedd - Gedeon, Johanna 2°C | 19°C Még több cikk.

Teremfoci-bajnokság: bronzérmes a Gyirmót, korán kiesett az ETO

A Gyirmót végzett a harmadik helyen a teremlabdarúgó-bajnokságban, miután a bronzmérkőzésen 5–3-ra győzte le a Vasast. A tornát a házigazda DVSC nyerte.

A Diósgyőr 3–3-mas rendes játékidőket követően büntetőkkel győzte le a Gyirmótot az elődöntőben.

Izgalmas mérkőzést játszott a Gyirmót és a DVTK az elődöntőben, a gyirmótiak – a korábban a meccsen büntetőt hibázó – Baumgartner Attila góljával néhány másodperccel a vége előtt egyenlítettek (3–3).

Következhetett a büntetőpárbaj, amelyben a DVTK kapusa, Tajti Norbert ismét hárította Baumgartner lövését, és mivel a diósgyőriek harmadik rúgója, Gohér Gergő nem hibázott, a miskolci gárda került a döntőbe.

A Gyirmót  végül megszerezte a bronzérmet, miután a helyosztón 5–3-ra győzte le a Vasast.

A tornát a Debrecen nyerte. A Loki a fináléban 4-2-re verte a Diósgyőrt.

A Győri ETO FC az NBII-es fiatalokkal utazott el a döntőre, miután az első csapat edzőtábora éppen vasárnap kezdődött. Az ETO két vereséggel csoportja harmadik helyén végzett, így nem jutott be az elődöntőbe.

A DÖNTŐ PROGRAMJA ÉS EREDMÉNYEI

DVTK–Vasas 6–4 (B-csoport) (Gal 1., 19., Abdouraman 5., 16., Lippai 10., Gohér 12., ill. Arszics 4., 9., Ferenczi 12., Beliczky 14.)

DVSC-TEVA–Gyirmót FC 2–1 (A-csoport) (Kabát 14., 18., ill. Polyák 13.)

Vasas–Szombathelyi Haladás 3–1 (B-csoport) (Mundi 2., Ferenczi 12., Lázok 16., ill. Schimmer 19.)

Győri ETO FC–Gyirmót FC 3–6 (A-csoport) (Serfőző 7., Varga T. 22., Nyitrai 24., ill. Kozmér 4. - büntetőből, Tóth B. 6., Kiss Zs. 9., Laki 11., 23., Polyák 12.,)

DVTK–Szombathelyi Haladás 3–5 (B-csoport) (Lippai 9., Bacsa 14., Vadász 20., ill. Kenesei 2., 9., 11., Oross 7., Korolovszky 12.)

DVSC-TEVA–Győri ETO FC 3–2 (A-csoport) (Szakály P. 13., Bódi 19., 20., ill Molnár T. 18., Nyitrai 24. - büntetőből)

Elődöntő: DVSC-TEVA–Vasas 3–0 (Mijadinoszki 4., Kabát 17., Dombi 22)

Elődöntő: Gyirmót FC–DVTK 3–3, büntetőkkel 2–3 (Laki 2., Szabó Cs. 16., ill. Gal 5., Menougong 11., Faggyas 12., Baumgartner 24.)

Bronzmérkőzés: Vasas–Gyirmót FC
Döntő: DVSC-DVTK

• 2. napsugár. 2011. január 31. 08:12
    „drKotász. egyetértek teljesen! azon megy a hiszti, hogy ne külföldieket hozzanak, hanem itt vannak a győri fiatalok..