2016. 12. 08. csütörtök - Mária -3°C | 3°C

Tenisz: Babos tovább menetel

A harmadik helyen kiemelt Babos Tímea az 51st Trofeo Bonfiglio 2010 elnevezésű tornán tovább folytatja jó szereplését.

A Roland Garros juniortornájára készülő SVSE-teniszező a második fordulóban 6:2, 6:1-re verte a venezuelai Gamizt, így már a 16 között van. Csakúgy, mint a fiúknál a 2. kiemelt Zsiga Máté, aki az amerikai Kruegert verte 6:3, 6:1-re.

A múlt héten Prágában nagyszerű teljesítményt nyújtó Babos Tímea karrierje eddigi legjobb ranglistahelyezését szerezte meg.

A múlt héten Prágában nagyszerű teljesítményt nyújtó Babos Tímea karrierje eddigi legjobb ranglistahelyezését, a 497. helyet szerezte meg, ám az SVSE tehetsége a közeljövőben biztosan „kiesik" az első 500-ból, hiszen most három hét kihagyás lesz a profi versenysorozatból a milánói és párizsi juniortorna miatt.

A június 7–13. között esedékes budapesti, 25 ezer dolláros tornán azonban újra harcba száll a WTA-pontokért. A Félix-Promotion pártfogoltja számára az Európai Tenisz Szövetség biztosít egy helyet a főtáblán, ahol egy elődöntő már 24 pontot érne, egy döntőért 34, a győzelemért pedig 50 pont járna.

Babos a héten az 51st Trofeo Bonfiglio 2010 elnevezésű tornán vesz részt, s harmadik kiemeltként az első körben 6:4, 6:3-ra legyőzte a montenegrói Danka Kovinicet, s a következő körben a venezuelai Andrea Gamizzal találkozik.

Ugyanitt a fiúknál a második helyen kiemelt Zsiga Máté szintén nem sok időt töltött a pályán a paraguayi Galeano (70.) ellen (6:3, 6:2), az első helyen kiemelt Fucsovics Mártont azonban nagyon megdolgoztatta a lengyel Smola (98.), a magyar versenyző végül 7:6 (8–6), 7:6(7–3)-ra nyerni tudott.

Gyirmót: az ügyvéd az állítja, Kiprich csak viccelt

Noha kedden a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága megállapította Kiprich Dániel… Tovább olvasom